App Store Google Play

Нардеп Князевич узяв під захист скандальну суддю Овчаренко

29.09.2016 13:40
Нардеп Князевич узяв під захист скандальну суддю Овчаренко

Сьогодні на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати розглядають питання про звільнення близько 30 суддів, які порушили присягу. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на Телеграф.

Звільнити Наталію Овчаренко та Олександра Пироженка не вдалося, так як за відповідну постанову № 3581 проголосувало лише 160 народних обранців.

Під час обговорення питання Комітету з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич нагадав, що питання про звільнення Овчаренко вже розглядався в парламенті, але був повернутий знову до Вищої ради юстиції. Також Князевич зазначив, що висновок про порушення цим суддею присяги приймався попереднім складом Вищої ради юстиції до початку Революції Гідності.

"Ми пам'ятаємо цю історію про суддю Овчаренко і суддю Хадасевіч, це двоє суддів Кіровського райсуду міста Дніпра. Ми встановили це в комітеті і в сесійній залі - вони відмовилися виконувати доручення одного з "кураторів", - сказав Князевич і підкреслив, що рішення про порушення присяги Овчаренко було прийнято в зв'язку з її відмовою виконувати незаконне рішення режиму Януковича.

Крім того голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк повідомив, що, дійсно, рішення стосовно Овчаренко було прийнято ще в грудні 2013 року, новий склад ВРЮ не знайшла підстав для того, щоб залишати суддю на посаді.

Звільнення другого судді - Пироженка Олександра, народні депутати також не підтримали.

А ось Валерія Чорнобука (Апеляційний суд Дніпропетровської області, колишній голова Апеляційного суду Криму) парламентарії звільнили - «за» проголосували 229 народних депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...