App Store Google Play

Борис Філатов привітав педагогів до Дня працівника освіти

29.09.2016 20:30
Борис Філатов привітав педагогів до Дня працівника освіти

Сьогодні, 29 вересня, у Палаці дітей та юнацтва відбулося свято з нагоди Дня працівника освіти. На свято завітало 450 педагогів міста від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів та шкіл естетичного виховання. У тому числі, ветерани педагогічної праці та учасники АТО. Біля входу їх зустрічав духовий оркестр флотилії юних моряків.

Мер Дніпра Борис Філатов особисто зустрівся та привітав освітян міста. 19-ти найкращим працівникам освіти він вручив "Подяку міського голови" та сертифікати на 5 тисяч гривень.

"Професія педагога — це справжнє покликання душі.  Я сам із родини викладачів, два роки викладав у Митній академії", - зазначив Борис Філатов.

Мер Дніпра заявив, що має намір підвищити муніципальні надбавки освітянам ще на 10%, підкресливши, що педагоги мають отримувати гідну зарплатню. Цьогоріч муніципальна надбавка до заробітної платні освітянам складає додаткові 40%. Її отримують не лише вчителі, а й усі працівники галузі освіти.

"Місто запрацювало – і в наступний рік ми йдемо з серйозною перспективою перевиконання бюджету. Тому я вирішив виступити з ініціативою на черговій сесії міської ради, щоб підняти муніципальну надбавку працівникам сфери освіти ще на 10%", – повідомив мер Дніпра.

Також міський голова додав, що зараз планується покращувати матеріально-технічне забезпечення в школах та дошкільних закладах Дніпра.

Вчителька української мови у школі №105 Лариса Квітка сьогодні одна з тих, хто отримав почесні відзнаки. За плечима у педагога – 26 років стажу. Викладає у п'ятих та одинадцятих класах. Вона впевнена - хороший вчитель, перш за все, має любити свою професію та бути комунікабельним.

"Вчителів найбільше радують старанні та допитливі учні,  Приємно, коли твоя праця дає свої плоди. Як говорив педагог та письменник Василь Сухомлинський, “Серце віддаю дітям”. А нагорода, яку ми отримали до свята, — це, перш за все, повага до нашої праці", - захоплено зазначила пані Квітка.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...