App Store Google Play

Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

28.09.2016 10:00
Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

Як повідомив Дніпрограду один з донедавна активних членів Партії регіонів, вже не перший рік вище керівництво Опозиційного блоку приховує активного молодого сепаратиста. Причина проста – молодик є сином Олени Цвєтнової - беззмінної помічниці й особистого секретаря (з 1996 року) одного з лідерів ОБ Олександра Вілкула.

Микита Цвєтнов у 2014 році був адміністратором групи «Освободим Кривой Рог» («Антимайдан-Антихунта»), де регулярно розміщував агітаційні матеріали антиконституційного характеру, зокрема, електронні версії сепаратистської газети «Новороссия».

У 2015 році цей молодий ще прихильник самопроголошених республік, на відміну від багатьох колаборантів, які люблять міфічне новоутворення з теренів вільної України, покинув помешкання в Кривому Розі й перебрався на тимчасово окуповані території. Зараз він мешкає, за його ж словами, в Горлівці, інколи приїжджаючи до Донецька, а інколи й до РФ через ділянку державного кордону, що наразі не контролюється Україною. На особистих сторінках у соціальних мережах продовжує поширювати матеріали антиукраїнського характеру.

Цю інформацію, відому багатьом регіоналам, за даними співрозмовника, ретельно приховують від журналістів, адже її оприлюднення може завдати чергового удару по й без того суттєво понівеченій репутації політсили. Воно й не дивно, адже діяльність сина вірної секретарки криворізького нардепа тягне на ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.) Ця стаття передбачає строк покарання від 3 до 12 років позбавлення волі. Чи не тому Вілкул сховав язикатого малолітнього сепаратиста на окупованих територіях?

За словами інформованого джерела, інформація про сепаратистську діяльність Цвєтнова попадала в місцеві та навіть центральні ЗМІ, але в результаті особистого втручання народного депутата постійно доволі швидко зникає.

Втім, відомий український сайт «Миротворець» також підтверджує причетність Микити Цвєтнова до сепаратистсько-терористичної діяльності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...