App Store Google Play

Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

28.09.2016 10:00
Олександр Вілкул приховує молодого сепаратиста – агітатора «новоросії»

Як повідомив Дніпрограду один з донедавна активних членів Партії регіонів, вже не перший рік вище керівництво Опозиційного блоку приховує активного молодого сепаратиста. Причина проста – молодик є сином Олени Цвєтнової - беззмінної помічниці й особистого секретаря (з 1996 року) одного з лідерів ОБ Олександра Вілкула.

Микита Цвєтнов у 2014 році був адміністратором групи «Освободим Кривой Рог» («Антимайдан-Антихунта»), де регулярно розміщував агітаційні матеріали антиконституційного характеру, зокрема, електронні версії сепаратистської газети «Новороссия».

У 2015 році цей молодий ще прихильник самопроголошених республік, на відміну від багатьох колаборантів, які люблять міфічне новоутворення з теренів вільної України, покинув помешкання в Кривому Розі й перебрався на тимчасово окуповані території. Зараз він мешкає, за його ж словами, в Горлівці, інколи приїжджаючи до Донецька, а інколи й до РФ через ділянку державного кордону, що наразі не контролюється Україною. На особистих сторінках у соціальних мережах продовжує поширювати матеріали антиукраїнського характеру.

Цю інформацію, відому багатьом регіоналам, за даними співрозмовника, ретельно приховують від журналістів, адже її оприлюднення може завдати чергового удару по й без того суттєво понівеченій репутації політсили. Воно й не дивно, адже діяльність сина вірної секретарки криворізького нардепа тягне на ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.) Ця стаття передбачає строк покарання від 3 до 12 років позбавлення волі. Чи не тому Вілкул сховав язикатого малолітнього сепаратиста на окупованих територіях?

За словами інформованого джерела, інформація про сепаратистську діяльність Цвєтнова попадала в місцеві та навіть центральні ЗМІ, але в результаті особистого втручання народного депутата постійно доволі швидко зникає.

Втім, відомий український сайт «Миротворець» також підтверджує причетність Микити Цвєтнова до сепаратистсько-терористичної діяльності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...