App Store Google Play

Молодь Дніпропетровщини презентувала інвестиційні проекти

28.09.2016 09:40
Молодь Дніпропетровщини презентувала інвестиційні проекти
Від психологічної підтримки дружин атошників до шоуруму класичного чоловічого одягу. Свої проекти на конкурсі бізнес-планів у Дніпрі презентували з шість десятків хлопців та дівчат. Тепер частина з них спробує свої сили на всеукраїнському рівні, а комусь пощастить знайти підтримку інвесторів безпосередньо на Дніпропетровщині.

Конкурс молодіжних інвестиційних проектів ініціювали у столиці. Незабаром там зберуть переможців обласних етапів. Автори двох найкращих ідей отримають кошти на їх реалізацію.

Тих, хто до фіналу всеукраїнського конкурсу не потрапить, готові підтримати на Дніпропетровщині.

«До, здавалося б, звичайного відбіркового туру всеукраїнського конкурсу в облдержадміністрації підійшли нестандартно. На презентації проектів нашої молоді ми запросили справжніх акул бізнесу, представників провідних громадських організацій, – сказав радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Облдержадміністрація спільно з підприємцями допоможе підготувати гідні проекти та реалізувати найкращі ідеї учасників».

Шість десятків учасників. У кожного – власний проект та мрія знайти кошти на його реалізацію. Долю випробовують у дніпровському інноваційному центрі «Space hub». Ідеями хлопці та дівчата діляться з представниками облдержадміністрації, підприємцями, громадськими активістами.

Учасник Ігор Кєрєнцев каже: на втілення власної мрії потрібно 80 тисяч доларів. Гроші підуть на перший в країні батутний клуб, у якому займатимуться поціновувачі екстремального спорту.

Серед інших ідей – психологічна підтримка дружин та мам атошників, пошив одягу для нестандартних фігур, школа перукарського мистецтва, кондитерська майстерня, шоурум класичного чоловічого одягу та інші.

«Ми не судді. І не критики. Ми просто ділимося власним досвідом і намагаємось допомогти нашій молоді, – зазначив засновник інноваційного центру «Space hub» у Дніпрі Максим Ткаченко. – Разом ми напишемо такі бізнес-плани, які реалізуються на тисячу відсотків».

Обіцяє підтримку учасникам і координатор проектів громадської організації «Промінь» Ганна Браткова.

«Буду намагатися допомагати учасникам правильно розробляти проекти, шукати донорів», – сказала вона.

Імена переможців Всеукраїнського конкурсу інвестиційних проектів стануть відомі вже наступного місяця. Дніпропетровщину представлятимуть двоє учасників. Їх оберуть експерти конкурсу: представники ОДА, обласної ради підприємців, інноваційного центру «Space hub», міжнародної інвестиційної платформи «Startup.Network», громадської організації «Промінь».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...