App Store Google Play

Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

28.09.2016 13:20
Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

Сьогодні, на черговій чотирнадцятій сесії міськради VII скликання Володимир Міллер розповів, що за рахунок ефективний роботи міського бюджету, з'явилася можливість виділити додаткові кошти на соціально-економічний розвиток міста.

"У нас є перевиконання бюджету на 106%, це - 168 млн. грн. І ми сподіваюся, що у підсумку ця сума складе 173 млн. грн.", - зазначив Міллер.

Головний фінансист міськради зазначив, що існує три позиції, які обумовлюють це зростання бюджету: єдиний податок, ПДФО та земельний податок.

За його словами 66 млн. грн. буде розподілено департаменту благоустрою інфраструктури.

"В першу чергу витрати передбачають придбання техніки на комунальні підприємства, підготовки до опалювального сезону тепломереж, погашення заборгованостей і відновлення будівництва об’їзної, враховуючи співфінансування з центральним бюджетом», - додав він.

В Департамент транспорту і охорони навколишнього середовища буде делеговано 43,5 млн. грн.

"В основному витрати спрямовані на комунальне підприємство «Дніпропетровський електротранспорт». Серед запропонованих пунктів розподілу бюджетних коштів також виділення 20,7 млн грн на реконструкцію лінії тролейбусного маршруту № 13 (від перехрестя вул. Січеславська Набережна – вул. Володимира Мономаха до житлового масиву Парус), а також на капітальний ремонт трамвайних вагонів, тролейбусних машин, трамвайних колій і контактних мереж", - розповів Міллер.

36 млн. грн. розподіляється на департамент гуманітарної політики.

"Витрати йдуть на капітальні ремонти, придбання інвентарю, матеріального забезпечення шкіл і садочків, реконструкція КП "Водно спортивний комбінат Водоканалу" в рамках підготовки змагань 2017 року", - зазначив фінансист.

9 млн. грн. отримає департамент цивільного правопорядку і цивільного захисту, 7,6 млн. грн. - управління у справах АТО на реабілітацію та оздоровлення осіб, які брали участь в бойових діях.

Рішення про розподіл коштів підтримали 46 депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Про довіру і віроломство

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...