App Store Google Play

Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

28.09.2016 13:20
Кошти від перевиконання бюджету Дніпра спрямують на інфраструктуру, техніку та реабілітацію бійців АТО

Сьогодні, на черговій чотирнадцятій сесії міськради VII скликання Володимир Міллер розповів, що за рахунок ефективний роботи міського бюджету, з'явилася можливість виділити додаткові кошти на соціально-економічний розвиток міста.

"У нас є перевиконання бюджету на 106%, це - 168 млн. грн. І ми сподіваюся, що у підсумку ця сума складе 173 млн. грн.", - зазначив Міллер.

Головний фінансист міськради зазначив, що існує три позиції, які обумовлюють це зростання бюджету: єдиний податок, ПДФО та земельний податок.

За його словами 66 млн. грн. буде розподілено департаменту благоустрою інфраструктури.

"В першу чергу витрати передбачають придбання техніки на комунальні підприємства, підготовки до опалювального сезону тепломереж, погашення заборгованостей і відновлення будівництва об’їзної, враховуючи співфінансування з центральним бюджетом», - додав він.

В Департамент транспорту і охорони навколишнього середовища буде делеговано 43,5 млн. грн.

"В основному витрати спрямовані на комунальне підприємство «Дніпропетровський електротранспорт». Серед запропонованих пунктів розподілу бюджетних коштів також виділення 20,7 млн грн на реконструкцію лінії тролейбусного маршруту № 13 (від перехрестя вул. Січеславська Набережна – вул. Володимира Мономаха до житлового масиву Парус), а також на капітальний ремонт трамвайних вагонів, тролейбусних машин, трамвайних колій і контактних мереж", - розповів Міллер.

36 млн. грн. розподіляється на департамент гуманітарної політики.

"Витрати йдуть на капітальні ремонти, придбання інвентарю, матеріального забезпечення шкіл і садочків, реконструкція КП "Водно спортивний комбінат Водоканалу" в рамках підготовки змагань 2017 року", - зазначив фінансист.

9 млн. грн. отримає департамент цивільного правопорядку і цивільного захисту, 7,6 млн. грн. - управління у справах АТО на реабілітацію та оздоровлення осіб, які брали участь в бойових діях.

Рішення про розподіл коштів підтримали 46 депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...