App Store Google Play

Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

28.09.2016 11:40
Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

Аби вимагати щось від чиновника – йому слід дати нормальну зарплату. З такими міркуваннями депутати міськради ухвалили граничні розміри надбавок та премій для працівників органів місцевого самоврядування і таким чином встановили чималі зарплати для працівників мерії. Про це передає Дніпроград з місця події.

Згідно з проектом, міському голові, секретарю міськради, заступникам, директорам департаментів буде виплачуватися премія в розмірі до 800% від посадового окладу. Планується також виплачувати 50% премії за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, а також видавати допомогу в розмір окладу при виході у відпустку.

Так, головні спеціалісти відтепер отримуватимуть “на руки” 7,8 тис грн, начальники відділів – до 10 тис грн, начальники департаментів - до 16 тис грн.

“Це корелюється з зарплатами на ринку і на комунальних підприємствах міськради”, - пояснив головний фінансист міськради Володимир Міллер.

На думку керівництва мерії, нормальний рівень офіційних зарплат дозволить чиновникам чесно відповідати на питання журналістів і не брехати, пояснюючи, як вони годують родини на 3 тис грн.

Рішення було прийняте. У свою чергу, депутати звернулись до чиновників відповісти взаємністю – працювати ефективно, чесно і сумлінно. Під час обговорення питання на адресу функціонерів виконавчого комітету звучало чимало критики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...