App Store Google Play

Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

28.09.2016 11:40
Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

Аби вимагати щось від чиновника – йому слід дати нормальну зарплату. З такими міркуваннями депутати міськради ухвалили граничні розміри надбавок та премій для працівників органів місцевого самоврядування і таким чином встановили чималі зарплати для працівників мерії. Про це передає Дніпроград з місця події.

Згідно з проектом, міському голові, секретарю міськради, заступникам, директорам департаментів буде виплачуватися премія в розмірі до 800% від посадового окладу. Планується також виплачувати 50% премії за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, а також видавати допомогу в розмір окладу при виході у відпустку.

Так, головні спеціалісти відтепер отримуватимуть “на руки” 7,8 тис грн, начальники відділів – до 10 тис грн, начальники департаментів - до 16 тис грн.

“Це корелюється з зарплатами на ринку і на комунальних підприємствах міськради”, - пояснив головний фінансист міськради Володимир Міллер.

На думку керівництва мерії, нормальний рівень офіційних зарплат дозволить чиновникам чесно відповідати на питання журналістів і не брехати, пояснюючи, як вони годують родини на 3 тис грн.

Рішення було прийняте. У свою чергу, депутати звернулись до чиновників відповісти взаємністю – працювати ефективно, чесно і сумлінно. Під час обговорення питання на адресу функціонерів виконавчого комітету звучало чимало критики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...