App Store Google Play

Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

28.09.2016 11:40
Дніпровські чиновники більше не зможуть пояснювати неефективну працю низькими зарплатами

Аби вимагати щось від чиновника – йому слід дати нормальну зарплату. З такими міркуваннями депутати міськради ухвалили граничні розміри надбавок та премій для працівників органів місцевого самоврядування і таким чином встановили чималі зарплати для працівників мерії. Про це передає Дніпроград з місця події.

Згідно з проектом, міському голові, секретарю міськради, заступникам, директорам департаментів буде виплачуватися премія в розмірі до 800% від посадового окладу. Планується також виплачувати 50% премії за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, а також видавати допомогу в розмір окладу при виході у відпустку.

Так, головні спеціалісти відтепер отримуватимуть “на руки” 7,8 тис грн, начальники відділів – до 10 тис грн, начальники департаментів - до 16 тис грн.

“Це корелюється з зарплатами на ринку і на комунальних підприємствах міськради”, - пояснив головний фінансист міськради Володимир Міллер.

На думку керівництва мерії, нормальний рівень офіційних зарплат дозволить чиновникам чесно відповідати на питання журналістів і не брехати, пояснюючи, як вони годують родини на 3 тис грн.

Рішення було прийняте. У свою чергу, депутати звернулись до чиновників відповісти взаємністю – працювати ефективно, чесно і сумлінно. Під час обговорення питання на адресу функціонерів виконавчого комітету звучало чимало критики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...