App Store Google Play

У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

27.09.2016 20:00
У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

29 вересня о 15:00 в актовому залі Національної Металургійної Академії України відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини». Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook правозихисної групи "СІЧ".

На захід запрошені молоді та амбітні студенти з активною громадянською позицією, що прагнуть позитивних змін в державі і впевнені, що права людини є найбільшою цінністю.

Під час засідання будуть говорити про базові права та свободи людини, механізми їх захисту та реалізації, можливості кожного громадянина для втілення ідеї верховенства права.

Основна мета кінопоказу - розповісти молодим людям з активною життєвою позицією про те, як вони можуть вплинути на поточну ситуацію в державі, змінити її на краще та реалізувати свій потенціал.

Що таке людська гідність? Через що починається дискримінація? Що таке верховенство права, як користуватися нашими правами, щоб не завдати шкоди іншим?

Наша історія, наші здобуття, наш трамплін до майбутнього верховенства права у країні. І що з ним станеться – залежить виключно від них та нас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...