App Store Google Play

У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

27.09.2016 20:00
У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

29 вересня о 15:00 в актовому залі Національної Металургійної Академії України відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини». Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook правозихисної групи "СІЧ".

На захід запрошені молоді та амбітні студенти з активною громадянською позицією, що прагнуть позитивних змін в державі і впевнені, що права людини є найбільшою цінністю.

Під час засідання будуть говорити про базові права та свободи людини, механізми їх захисту та реалізації, можливості кожного громадянина для втілення ідеї верховенства права.

Основна мета кінопоказу - розповісти молодим людям з активною життєвою позицією про те, як вони можуть вплинути на поточну ситуацію в державі, змінити її на краще та реалізувати свій потенціал.

Що таке людська гідність? Через що починається дискримінація? Що таке верховенство права, як користуватися нашими правами, щоб не завдати шкоди іншим?

Наша історія, наші здобуття, наш трамплін до майбутнього верховенства права у країні. І що з ним станеться – залежить виключно від них та нас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...