App Store Google Play

У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

27.09.2016 20:00
У Металургійній академії відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини»

29 вересня о 15:00 в актовому залі Національної Металургійної Академії України відбудеться засідання DOKU Клубу з показом освітньої стрічки «Що таке права людини». Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook правозихисної групи "СІЧ".

На захід запрошені молоді та амбітні студенти з активною громадянською позицією, що прагнуть позитивних змін в державі і впевнені, що права людини є найбільшою цінністю.

Під час засідання будуть говорити про базові права та свободи людини, механізми їх захисту та реалізації, можливості кожного громадянина для втілення ідеї верховенства права.

Основна мета кінопоказу - розповісти молодим людям з активною життєвою позицією про те, як вони можуть вплинути на поточну ситуацію в державі, змінити її на краще та реалізувати свій потенціал.

Що таке людська гідність? Через що починається дискримінація? Що таке верховенство права, як користуватися нашими правами, щоб не завдати шкоди іншим?

Наша історія, наші здобуття, наш трамплін до майбутнього верховенства права у країні. І що з ним станеться – залежить виключно від них та нас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...