App Store Google Play

У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

27.09.2016 15:20
У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

Сьогодні, 27 вересня, в медіа-центрі «Мост-Дніпро» повідомили про те, що в Дніпропетровській області буде реалізовано унікальний проект «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні». На прес-конференції про таку подію розповіли регіональний координатор проекту Віра Гетьманчук; голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко; волонтер, тренер проекту Едуард Шаламов.

Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Три головні цілі програми: налагодження зв’язків з партнерами, співпраця з ініціативною молоддю та волонтерами. Уже два роки ми реалізовуємо прогресивні ідеї, спрямовані на деформацію мислення, в Запорізькій та Дніпропетровській областях», - наголосила Віра Гетьманчук.

Експерти планують виводити містян із зони комфорту з метою врегулювання конфліктних ситуацій та гуртування людей. Найближчим часом організовуватимуть різноманітні тренінги, курси, залучаючи до співпраці популярні молодіжні рухи.

«Наші плани координує Датський Червоний Хрест. Із Пакистану та Тбілісі надіслали кваліфікованих спеціалістів з даного питання. Вони провели майстер-класи і сертифікували дев’ять тренерів в Дніпрі, - розповіла Людмила Лашко. - Волонтерство в Дніпрі - дуже розповсюджене явище. І це, безперечно, показник прогресу. Усі вони з натхненням допомагають вирішувати актуальні проблеми жителів міста».

Організатори згуртовуватимуть щонайменш чотири тисячі дніпрян, переважно випускників шкіл та студентів. Також надаватимуть консультації внутрішньопереміщеним особам в модульних містечках.

28 вересня о 14.00 відбудеться офіційна презентація проекту «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні» за адресою вул. Троїцька 21г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...