App Store Google Play

У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

27.09.2016 15:20
У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

Сьогодні, 27 вересня, в медіа-центрі «Мост-Дніпро» повідомили про те, що в Дніпропетровській області буде реалізовано унікальний проект «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні». На прес-конференції про таку подію розповіли регіональний координатор проекту Віра Гетьманчук; голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко; волонтер, тренер проекту Едуард Шаламов.

Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Три головні цілі програми: налагодження зв’язків з партнерами, співпраця з ініціативною молоддю та волонтерами. Уже два роки ми реалізовуємо прогресивні ідеї, спрямовані на деформацію мислення, в Запорізькій та Дніпропетровській областях», - наголосила Віра Гетьманчук.

Експерти планують виводити містян із зони комфорту з метою врегулювання конфліктних ситуацій та гуртування людей. Найближчим часом організовуватимуть різноманітні тренінги, курси, залучаючи до співпраці популярні молодіжні рухи.

«Наші плани координує Датський Червоний Хрест. Із Пакистану та Тбілісі надіслали кваліфікованих спеціалістів з даного питання. Вони провели майстер-класи і сертифікували дев’ять тренерів в Дніпрі, - розповіла Людмила Лашко. - Волонтерство в Дніпрі - дуже розповсюджене явище. І це, безперечно, показник прогресу. Усі вони з натхненням допомагають вирішувати актуальні проблеми жителів міста».

Організатори згуртовуватимуть щонайменш чотири тисячі дніпрян, переважно випускників шкіл та студентів. Також надаватимуть консультації внутрішньопереміщеним особам в модульних містечках.

28 вересня о 14.00 відбудеться офіційна презентація проекту «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні» за адресою вул. Троїцька 21г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...