App Store Google Play

У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

27.09.2016 15:20
У Дніпрі реалізують проект "Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні"

Сьогодні, 27 вересня, в медіа-центрі «Мост-Дніпро» повідомили про те, що в Дніпропетровській області буде реалізовано унікальний проект «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні». На прес-конференції про таку подію розповіли регіональний координатор проекту Віра Гетьманчук; голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко; волонтер, тренер проекту Едуард Шаламов.

Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Три головні цілі програми: налагодження зв’язків з партнерами, співпраця з ініціативною молоддю та волонтерами. Уже два роки ми реалізовуємо прогресивні ідеї, спрямовані на деформацію мислення, в Запорізькій та Дніпропетровській областях», - наголосила Віра Гетьманчук.

Експерти планують виводити містян із зони комфорту з метою врегулювання конфліктних ситуацій та гуртування людей. Найближчим часом організовуватимуть різноманітні тренінги, курси, залучаючи до співпраці популярні молодіжні рухи.

«Наші плани координує Датський Червоний Хрест. Із Пакистану та Тбілісі надіслали кваліфікованих спеціалістів з даного питання. Вони провели майстер-класи і сертифікували дев’ять тренерів в Дніпрі, - розповіла Людмила Лашко. - Волонтерство в Дніпрі - дуже розповсюджене явище. І це, безперечно, показник прогресу. Усі вони з натхненням допомагають вирішувати актуальні проблеми жителів міста».

Організатори згуртовуватимуть щонайменш чотири тисячі дніпрян, переважно випускників шкіл та студентів. Також надаватимуть консультації внутрішньопереміщеним особам в модульних містечках.

28 вересня о 14.00 відбудеться офіційна презентація проекту «Мобілізація громадян з метою попередження конфліктів і соціальної згуртованості в Україні» за адресою вул. Троїцька 21г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...