App Store Google Play

Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

27.09.2016 16:40
Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

Сьогодні, 27 вересня, на прес конференції очільник міста Борис Філатов розповів про розробку великого проекта реконструкції центральної частини міста. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Разом з будівництвом метро в Дніпрі почнеться масштабна реконструкція площі Героїв Майдану. Під час недавнього візиту в Анкару з компанією «Limak», генеральним підрядником добудови Дніпровського метро, ​​обговорювали проект реконструкції.

"Під час будівельних робіт на центральній площі, умовно кажучи, все розкопають і розберуть. Було б не розумно не скористатися цим і не провести роботи по реконструкції площі Героїв Майдану", - розповів Борис Філатов.

Цю ідею давно виношували головний архітектор області Ігор Богданов і архітектор Олександр Дольник. Їх практичні напрацювання були покладені в основу проекту реконструкції.

За словами мера міста дорога проспекту Дмитра Яворницького протяжністю не менше, ніж два квартали, буде заглиблена. Під площею буде влаштований публічний паркінг, де дніпряни і гості міста зможуть залишати свої автомобілі, виходити через систему ескалаторів і ліфтів і прогулюватися по пішохідній зоні.

"Площа Героїв Майдану фактично буде з'єднана в єдиний архітектурний комплекс з Європейською площею. Тут же будуть виходи зі станції метро Центральна, яку добудують в першу чергу, - розповів мер.

Оплачувати роботи по реконструкції центральної площі будуть з міського бюджету. За словами Бориса Філатова, на це буде потрібно 25-30 мільйонів євро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...