App Store Google Play

Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

27.09.2016 16:40
Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

Сьогодні, 27 вересня, на прес конференції очільник міста Борис Філатов розповів про розробку великого проекта реконструкції центральної частини міста. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Разом з будівництвом метро в Дніпрі почнеться масштабна реконструкція площі Героїв Майдану. Під час недавнього візиту в Анкару з компанією «Limak», генеральним підрядником добудови Дніпровського метро, ​​обговорювали проект реконструкції.

"Під час будівельних робіт на центральній площі, умовно кажучи, все розкопають і розберуть. Було б не розумно не скористатися цим і не провести роботи по реконструкції площі Героїв Майдану", - розповів Борис Філатов.

Цю ідею давно виношували головний архітектор області Ігор Богданов і архітектор Олександр Дольник. Їх практичні напрацювання були покладені в основу проекту реконструкції.

За словами мера міста дорога проспекту Дмитра Яворницького протяжністю не менше, ніж два квартали, буде заглиблена. Під площею буде влаштований публічний паркінг, де дніпряни і гості міста зможуть залишати свої автомобілі, виходити через систему ескалаторів і ліфтів і прогулюватися по пішохідній зоні.

"Площа Героїв Майдану фактично буде з'єднана в єдиний архітектурний комплекс з Європейською площею. Тут же будуть виходи зі станції метро Центральна, яку добудують в першу чергу, - розповів мер.

Оплачувати роботи по реконструкції центральної площі будуть з міського бюджету. За словами Бориса Філатова, на це буде потрібно 25-30 мільйонів євро.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...