App Store Google Play

Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

27.09.2016 16:40
Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

Сьогодні, 27 вересня, на прес конференції очільник міста Борис Філатов розповів про розробку великого проекта реконструкції центральної частини міста. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Разом з будівництвом метро в Дніпрі почнеться масштабна реконструкція площі Героїв Майдану. Під час недавнього візиту в Анкару з компанією «Limak», генеральним підрядником добудови Дніпровського метро, ​​обговорювали проект реконструкції.

"Під час будівельних робіт на центральній площі, умовно кажучи, все розкопають і розберуть. Було б не розумно не скористатися цим і не провести роботи по реконструкції площі Героїв Майдану", - розповів Борис Філатов.

Цю ідею давно виношували головний архітектор області Ігор Богданов і архітектор Олександр Дольник. Їх практичні напрацювання були покладені в основу проекту реконструкції.

За словами мера міста дорога проспекту Дмитра Яворницького протяжністю не менше, ніж два квартали, буде заглиблена. Під площею буде влаштований публічний паркінг, де дніпряни і гості міста зможуть залишати свої автомобілі, виходити через систему ескалаторів і ліфтів і прогулюватися по пішохідній зоні.

"Площа Героїв Майдану фактично буде з'єднана в єдиний архітектурний комплекс з Європейською площею. Тут же будуть виходи зі станції метро Центральна, яку добудують в першу чергу, - розповів мер.

Оплачувати роботи по реконструкції центральної площі будуть з міського бюджету. За словами Бориса Філатова, на це буде потрібно 25-30 мільйонів євро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...