App Store Google Play

Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

27.09.2016 16:40
Добудова метро зробить центр міста пішохідним, а автівки їздитимуть під землею

Сьогодні, 27 вересня, на прес конференції очільник міста Борис Філатов розповів про розробку великого проекта реконструкції центральної частини міста. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Разом з будівництвом метро в Дніпрі почнеться масштабна реконструкція площі Героїв Майдану. Під час недавнього візиту в Анкару з компанією «Limak», генеральним підрядником добудови Дніпровського метро, ​​обговорювали проект реконструкції.

"Під час будівельних робіт на центральній площі, умовно кажучи, все розкопають і розберуть. Було б не розумно не скористатися цим і не провести роботи по реконструкції площі Героїв Майдану", - розповів Борис Філатов.

Цю ідею давно виношували головний архітектор області Ігор Богданов і архітектор Олександр Дольник. Їх практичні напрацювання були покладені в основу проекту реконструкції.

За словами мера міста дорога проспекту Дмитра Яворницького протяжністю не менше, ніж два квартали, буде заглиблена. Під площею буде влаштований публічний паркінг, де дніпряни і гості міста зможуть залишати свої автомобілі, виходити через систему ескалаторів і ліфтів і прогулюватися по пішохідній зоні.

"Площа Героїв Майдану фактично буде з'єднана в єдиний архітектурний комплекс з Європейською площею. Тут же будуть виходи зі станції метро Центральна, яку добудують в першу чергу, - розповів мер.

Оплачувати роботи по реконструкції центральної площі будуть з міського бюджету. За словами Бориса Філатова, на це буде потрібно 25-30 мільйонів євро.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...