App Store Google Play

У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

26.09.2016 14:00
У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

Цієї суботи парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка гостинно прийняв ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» для дітей з особливими освітніми потребами та дітей-інвалідів.

Захід зібрав понад ста дітей, їх батьків, а також студентів-волонтерів Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара   та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Протягом дня на майданчику біля літнього театру виступали дитячо-молодіжні творчі колективи навчальних закладів міста, у тому числі і діти з особливими потребами. Окрім того, поруч працювали майстер-класи з виготовлення різних доробок, до яких активно долучалися всі дітлахи.

За словами організатора фестивалю, президента Дніпропетровської обласної організації «Ангел дитинства» Наталії Алексєєвої, з кожним роком фестиваль «Почути один одного» стає дедалі більш масштабнішим.

«Вже вчетверте спільно з управлінням освіти міської ради проводимо фестиваль і з кожним роком учасників  і глядачів стає все більше і більше. У вік Інтернету люди, на жаль, мало спілкуються наживо, а діти з інвалідністю тим паче. Тому таким заходом хочемо, щоб такі діти частіше розважалися, знайомилися, спілкувалися один з одним. Цього року акцент у проведенні фестивалю зробили на майстер-класи – діти разом зі студентами-волонтерами власноруч виготовляють різні доробки. Головне, що після таких заходів діти знаходять собі друзів і продовжують з ними спілкуватися і дружити», - розповіла Наталія Алексєєва.

Привітав усіх присутніх на фестивалі начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов. Він побажав усім учасникам наснаги, позивного настрою і гарно  виступити.

«Фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» - це острівок щастя, посмішок, радості. Насолоджуйтесь концертом», - зазначив Олександр Марусов.

15-річний Давид тішиться, що вже не вперше бере участь у цьому фестивалі. Хлопець полюбляє малювати, танцювати і дуже мріє стати поліцейським.

«Танцюватиму сьогодні з колективом. Полюбляю також малювати пожежні машини, а мрію стати поліцейським», - додав Давид.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...