App Store Google Play

У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

26.09.2016 14:00
У Дніпрі пройшов ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного»

Цієї суботи парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка гостинно прийняв ІV Міський фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» для дітей з особливими освітніми потребами та дітей-інвалідів.

Захід зібрав понад ста дітей, їх батьків, а також студентів-волонтерів Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара   та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Протягом дня на майданчику біля літнього театру виступали дитячо-молодіжні творчі колективи навчальних закладів міста, у тому числі і діти з особливими потребами. Окрім того, поруч працювали майстер-класи з виготовлення різних доробок, до яких активно долучалися всі дітлахи.

За словами організатора фестивалю, президента Дніпропетровської обласної організації «Ангел дитинства» Наталії Алексєєвої, з кожним роком фестиваль «Почути один одного» стає дедалі більш масштабнішим.

«Вже вчетверте спільно з управлінням освіти міської ради проводимо фестиваль і з кожним роком учасників  і глядачів стає все більше і більше. У вік Інтернету люди, на жаль, мало спілкуються наживо, а діти з інвалідністю тим паче. Тому таким заходом хочемо, щоб такі діти частіше розважалися, знайомилися, спілкувалися один з одним. Цього року акцент у проведенні фестивалю зробили на майстер-класи – діти разом зі студентами-волонтерами власноруч виготовляють різні доробки. Головне, що після таких заходів діти знаходять собі друзів і продовжують з ними спілкуватися і дружити», - розповіла Наталія Алексєєва.

Привітав усіх присутніх на фестивалі начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов. Він побажав усім учасникам наснаги, позивного настрою і гарно  виступити.

«Фестиваль дитячої творчості «Почути один одного» - це острівок щастя, посмішок, радості. Насолоджуйтесь концертом», - зазначив Олександр Марусов.

15-річний Давид тішиться, що вже не вперше бере участь у цьому фестивалі. Хлопець полюбляє малювати, танцювати і дуже мріє стати поліцейським.

«Танцюватиму сьогодні з колективом. Полюбляю також малювати пожежні машини, а мрію стати поліцейським», - додав Давид.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...