App Store Google Play

У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

26.09.2016 12:40
У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

Сьогодні, 26 вересня, у медіа-центрі Zabeba.li представники депутатської комісії розповіли про інспектування сміттєзвалищ поблизу Дніпра та результати такого рейду. В прес-конференції брали участь: депутат Дніпровської міської ради Руслан Вишневецький та координатор ОО «ЕкоПатруля» Тетяна Лампіка. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За ініціативою мешканців Діївки була створена робоча група. Мета – перевірити полігон, який знаходиться під управлінням міської ради КП «ЕкоДніпро», та відслідкувати екологічне навантаження на місцевих жителів й розібратися із проблемою», - повідомила Тетяна Лампіка.

Руслан Вишневецький наголосив, що в цілому полігон працює і приймає відходи, проводиться рекультивація. Якщо на цій локаці і є певні порушення, то всі вони незначні.

Але виявилося, що на колишньому полігоні промислових відходів заводу «Шинник» досі ведуться роботи з утилізації сміття, чим забруднюють навколишнє середовище. Там працюють люди з донецькою пропискою.

«Фактично завод «ДніпроШина» припинив своє існування ще в 2013 році, після чого земля набула сільськогосподарського статусу. Але за фактом пшеницю там не вирощують, а от сміття – у повній мірі. Поверхневі і грунтові води забруднюються і, відповідно, течуть далі в саму Діївку. Така ситуація є небезпечною і для жителів усіх сіл, що знаходяться поряд», - попередила координатор «ЕкоПатруля».

Фахівці пообіцяли надалі контролювати вирішення цієї проблеми за підтримки міської влади і належного фінансування. Вони особисто переконалися, що дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...