App Store Google Play

У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

26.09.2016 12:40
У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

Сьогодні, 26 вересня, у медіа-центрі Zabeba.li представники депутатської комісії розповіли про інспектування сміттєзвалищ поблизу Дніпра та результати такого рейду. В прес-конференції брали участь: депутат Дніпровської міської ради Руслан Вишневецький та координатор ОО «ЕкоПатруля» Тетяна Лампіка. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За ініціативою мешканців Діївки була створена робоча група. Мета – перевірити полігон, який знаходиться під управлінням міської ради КП «ЕкоДніпро», та відслідкувати екологічне навантаження на місцевих жителів й розібратися із проблемою», - повідомила Тетяна Лампіка.

Руслан Вишневецький наголосив, що в цілому полігон працює і приймає відходи, проводиться рекультивація. Якщо на цій локаці і є певні порушення, то всі вони незначні.

Але виявилося, що на колишньому полігоні промислових відходів заводу «Шинник» досі ведуться роботи з утилізації сміття, чим забруднюють навколишнє середовище. Там працюють люди з донецькою пропискою.

«Фактично завод «ДніпроШина» припинив своє існування ще в 2013 році, після чого земля набула сільськогосподарського статусу. Але за фактом пшеницю там не вирощують, а от сміття – у повній мірі. Поверхневі і грунтові води забруднюються і, відповідно, течуть далі в саму Діївку. Така ситуація є небезпечною і для жителів усіх сіл, що знаходяться поряд», - попередила координатор «ЕкоПатруля».

Фахівці пообіцяли надалі контролювати вирішення цієї проблеми за підтримки міської влади і належного фінансування. Вони особисто переконалися, що дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...