App Store Google Play

У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

26.09.2016 12:40
У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

Сьогодні, 26 вересня, у медіа-центрі Zabeba.li представники депутатської комісії розповіли про інспектування сміттєзвалищ поблизу Дніпра та результати такого рейду. В прес-конференції брали участь: депутат Дніпровської міської ради Руслан Вишневецький та координатор ОО «ЕкоПатруля» Тетяна Лампіка. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За ініціативою мешканців Діївки була створена робоча група. Мета – перевірити полігон, який знаходиться під управлінням міської ради КП «ЕкоДніпро», та відслідкувати екологічне навантаження на місцевих жителів й розібратися із проблемою», - повідомила Тетяна Лампіка.

Руслан Вишневецький наголосив, що в цілому полігон працює і приймає відходи, проводиться рекультивація. Якщо на цій локаці і є певні порушення, то всі вони незначні.

Але виявилося, що на колишньому полігоні промислових відходів заводу «Шинник» досі ведуться роботи з утилізації сміття, чим забруднюють навколишнє середовище. Там працюють люди з донецькою пропискою.

«Фактично завод «ДніпроШина» припинив своє існування ще в 2013 році, після чого земля набула сільськогосподарського статусу. Але за фактом пшеницю там не вирощують, а от сміття – у повній мірі. Поверхневі і грунтові води забруднюються і, відповідно, течуть далі в саму Діївку. Така ситуація є небезпечною і для жителів усіх сіл, що знаходяться поряд», - попередила координатор «ЕкоПатруля».

Фахівці пообіцяли надалі контролювати вирішення цієї проблеми за підтримки міської влади і належного фінансування. Вони особисто переконалися, що дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...