App Store Google Play

У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

26.09.2016 12:40
У Дніпрі провели черговий сміттєвий рейд

Сьогодні, 26 вересня, у медіа-центрі Zabeba.li представники депутатської комісії розповіли про інспектування сміттєзвалищ поблизу Дніпра та результати такого рейду. В прес-конференції брали участь: депутат Дніпровської міської ради Руслан Вишневецький та координатор ОО «ЕкоПатруля» Тетяна Лампіка. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За ініціативою мешканців Діївки була створена робоча група. Мета – перевірити полігон, який знаходиться під управлінням міської ради КП «ЕкоДніпро», та відслідкувати екологічне навантаження на місцевих жителів й розібратися із проблемою», - повідомила Тетяна Лампіка.

Руслан Вишневецький наголосив, що в цілому полігон працює і приймає відходи, проводиться рекультивація. Якщо на цій локаці і є певні порушення, то всі вони незначні.

Але виявилося, що на колишньому полігоні промислових відходів заводу «Шинник» досі ведуться роботи з утилізації сміття, чим забруднюють навколишнє середовище. Там працюють люди з донецькою пропискою.

«Фактично завод «ДніпроШина» припинив своє існування ще в 2013 році, після чого земля набула сільськогосподарського статусу. Але за фактом пшеницю там не вирощують, а от сміття – у повній мірі. Поверхневі і грунтові води забруднюються і, відповідно, течуть далі в саму Діївку. Така ситуація є небезпечною і для жителів усіх сіл, що знаходяться поряд», - попередила координатор «ЕкоПатруля».

Фахівці пообіцяли надалі контролювати вирішення цієї проблеми за підтримки міської влади і належного фінансування. Вони особисто переконалися, що дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...