App Store Google Play

У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо

25.09.2016 13:15
У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо
У Дніпрі розпочався перший в історії міста марафонський забіг на 42,195 м. Крім того, учасники змагань стартували в напівмарафоні на дистанції 21,0975 м., а також в естафетах 2 по 21,0975 м., 2 по 10 км плюс 2 по 11,0975 м.

«Я радий привітати наших спортсменів. Сьогодні у вас є можливість встановити особистий рекорд. Наш марафон проходить найдовшою набережною Європи. Усім бажаю «легких ніг» та перемог», – звернувся до учасників міський голова Дніпра Борис Філатов.

У заході візьмуть участь близько 1200 бігунів. На дистанцію у 42 км вийшов 101 бігун, напівмарафон бігтимуть 200 осіб. Для участі в дитячих забігах зареєструвалися понад 400 маленьких дніпровців, понад 200 бігунів подолають «милю єдності». На дистанції в 10 та 5 км зареєструвались по 100 спортсменів.

«Я біжу 42,195 м. Важко бути і організатором, і учасником. На це йде дуже багато нервів та роботи. Проте я не могла пропустити перший у місті марафон. Насправді, траса проста, майже на всій дистанції вона рівна. Є лише один підйом до 17 метрів завдовжки. Більш того, сьогодні дуже добра погода. 16-18 градусів за Цельсієм – це чудова температура для таких дистанцій», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

Призовий фонд Dnipro Eco Marathon 309 тисяч гривень.

Також Марина Філатова наголосила на екологічній спрямованості змагань: під час забігів марафонців супроводжуватимуть електромобілі, увесь допоміжний матеріал – з паперу вторинної переробки. Крім того, бігуни матимуть сумки, виготовлені з матеріалу, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.
 
Фехтувальник Богдан Нікішин та гребчиня Анастасія Коженкова, учасники Олімпійських ігор, провели розминку для бігунів, що вийшли на старт Dnipro Eco Marathon.

Спортсмени зізналися, що самі марафонську дистанцію 42,195 м. не бігли, проте таким заходом у місті пишаються.

«Це дуже добре для людей, особливо для молоді, що завдяки керівництву міста відбувається такий марафон. Це популяризує спорт та розвиває інтерес молоді до нього», – вважає Богдан Нікішин.

«Я вважаю, що такі заходи дуже важливі, адже в нашій країні зараз багато говорять про війну і мало – про спорт. На мою думку, спорт – це мир», – каже Анастасія Коженкова.

Богдан Нікішин – чемпіон світу, призер чемпіонатів Європи у фехтуванні на шпазі. Анастасія Коженкова – олімпійська чемпіонка Ігор 2012 року з академічного веслування.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...