App Store Google Play

У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо

25.09.2016 13:15
У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо
У Дніпрі розпочався перший в історії міста марафонський забіг на 42,195 м. Крім того, учасники змагань стартували в напівмарафоні на дистанції 21,0975 м., а також в естафетах 2 по 21,0975 м., 2 по 10 км плюс 2 по 11,0975 м.

«Я радий привітати наших спортсменів. Сьогодні у вас є можливість встановити особистий рекорд. Наш марафон проходить найдовшою набережною Європи. Усім бажаю «легких ніг» та перемог», – звернувся до учасників міський голова Дніпра Борис Філатов.

У заході візьмуть участь близько 1200 бігунів. На дистанцію у 42 км вийшов 101 бігун, напівмарафон бігтимуть 200 осіб. Для участі в дитячих забігах зареєструвалися понад 400 маленьких дніпровців, понад 200 бігунів подолають «милю єдності». На дистанції в 10 та 5 км зареєструвались по 100 спортсменів.

«Я біжу 42,195 м. Важко бути і організатором, і учасником. На це йде дуже багато нервів та роботи. Проте я не могла пропустити перший у місті марафон. Насправді, траса проста, майже на всій дистанції вона рівна. Є лише один підйом до 17 метрів завдовжки. Більш того, сьогодні дуже добра погода. 16-18 градусів за Цельсієм – це чудова температура для таких дистанцій», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

Призовий фонд Dnipro Eco Marathon 309 тисяч гривень.

Також Марина Філатова наголосила на екологічній спрямованості змагань: під час забігів марафонців супроводжуватимуть електромобілі, увесь допоміжний матеріал – з паперу вторинної переробки. Крім того, бігуни матимуть сумки, виготовлені з матеріалу, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.
 
Фехтувальник Богдан Нікішин та гребчиня Анастасія Коженкова, учасники Олімпійських ігор, провели розминку для бігунів, що вийшли на старт Dnipro Eco Marathon.

Спортсмени зізналися, що самі марафонську дистанцію 42,195 м. не бігли, проте таким заходом у місті пишаються.

«Це дуже добре для людей, особливо для молоді, що завдяки керівництву міста відбувається такий марафон. Це популяризує спорт та розвиває інтерес молоді до нього», – вважає Богдан Нікішин.

«Я вважаю, що такі заходи дуже важливі, адже в нашій країні зараз багато говорять про війну і мало – про спорт. На мою думку, спорт – це мир», – каже Анастасія Коженкова.

Богдан Нікішин – чемпіон світу, призер чемпіонатів Європи у фехтуванні на шпазі. Анастасія Коженкова – олімпійська чемпіонка Ігор 2012 року з академічного веслування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...