App Store Google Play

У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо

25.09.2016 13:15
У Дніпрі стартував ЕКО-марафон. Передстартову розминку провели учасники Олімпіади у Ріо
У Дніпрі розпочався перший в історії міста марафонський забіг на 42,195 м. Крім того, учасники змагань стартували в напівмарафоні на дистанції 21,0975 м., а також в естафетах 2 по 21,0975 м., 2 по 10 км плюс 2 по 11,0975 м.

«Я радий привітати наших спортсменів. Сьогодні у вас є можливість встановити особистий рекорд. Наш марафон проходить найдовшою набережною Європи. Усім бажаю «легких ніг» та перемог», – звернувся до учасників міський голова Дніпра Борис Філатов.

У заході візьмуть участь близько 1200 бігунів. На дистанцію у 42 км вийшов 101 бігун, напівмарафон бігтимуть 200 осіб. Для участі в дитячих забігах зареєструвалися понад 400 маленьких дніпровців, понад 200 бігунів подолають «милю єдності». На дистанції в 10 та 5 км зареєструвались по 100 спортсменів.

«Я біжу 42,195 м. Важко бути і організатором, і учасником. На це йде дуже багато нервів та роботи. Проте я не могла пропустити перший у місті марафон. Насправді, траса проста, майже на всій дистанції вона рівна. Є лише один підйом до 17 метрів завдовжки. Більш того, сьогодні дуже добра погода. 16-18 градусів за Цельсієм – це чудова температура для таких дистанцій», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

Призовий фонд Dnipro Eco Marathon 309 тисяч гривень.

Також Марина Філатова наголосила на екологічній спрямованості змагань: під час забігів марафонців супроводжуватимуть електромобілі, увесь допоміжний матеріал – з паперу вторинної переробки. Крім того, бігуни матимуть сумки, виготовлені з матеріалу, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.
 
Фехтувальник Богдан Нікішин та гребчиня Анастасія Коженкова, учасники Олімпійських ігор, провели розминку для бігунів, що вийшли на старт Dnipro Eco Marathon.

Спортсмени зізналися, що самі марафонську дистанцію 42,195 м. не бігли, проте таким заходом у місті пишаються.

«Це дуже добре для людей, особливо для молоді, що завдяки керівництву міста відбувається такий марафон. Це популяризує спорт та розвиває інтерес молоді до нього», – вважає Богдан Нікішин.

«Я вважаю, що такі заходи дуже важливі, адже в нашій країні зараз багато говорять про війну і мало – про спорт. На мою думку, спорт – це мир», – каже Анастасія Коженкова.

Богдан Нікішин – чемпіон світу, призер чемпіонатів Європи у фехтуванні на шпазі. Анастасія Коженкова – олімпійська чемпіонка Ігор 2012 року з академічного веслування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...