App Store Google Play

Терпіти не можу бігову доріжку, - Марина Філатова

24.09.2016 18:30
Терпіти не можу бігову доріжку, - Марина Філатова

Перед самим стартом одного з наймасштабніших спортивних подій для Дніпра, кореспонденти «Дніпропетровської панорами» зустрілися з головним організатором і ідеологом «DniproEcoMarathon» Мариною Філатової. Про це передає Дніпроград.

Марафон це не просто подолання довгій дистанції – це момент подолання самого себе. Пробігаючи 42 км 195 м., спортсмен стирає межі фізичних можливостей людини. На межі можливого і неможливого. Не важливо, за який час ви подолаєте свою дистанцію. У будь-якому випадку – це велике життєве досягнення для будь-якої людини.

«Я почала бігати в 40 років і напевно не змогла б стати в цьому віці, наприклад відомим плавцем. Мабуть всередині мене було бажання зробити якийсь вчинок. В даному випадку біг на наддовгі дистанції. Я усвідомлюю, що можу те, чого не могла вчора, і цього можуть досягти абсолютно всі», - розповіла Марина Філатова.

На марафоні будуть люди, у яких мета – подолати дистанцію за будь-яку ціну. Але серед учасників стартують і професійні спортсмени, які побіжать чітко на результат.

«У мене такого завдання немає. Я досить повільний бігун. Моє приблизний час 5 годин. Може пробігу за 4:40 (посміхається). Для мене марафон – це змагання духа. Додам, що в забігу візьме участь і дітвора. Для них – це велика пісочниця. Вони всі отримають медалі. Потім будуть ними хвалитися в дитячому садку, школі», - наголосила організатор марафону.

У кожного великого міста є свій марафон, і проводиться він там, де сформоване бігове співтовариство.

Також Марина Філатова повідомила: «Ідея звичайно не нова, але в Дніпрі такого не було точно. Особливо в такому вигляді, коли біжать аматори, професіонали та еліта бігового спорту України. Перший напівмарафон, який я бігла, проходив у Києві. Потім були Лондон, Париж, Дніпро, Одеса. Підкреслю, що змагання, в яких приймати участь, не поступаються за якістю європейським забігів. Різниця тільки в кількості учасників. Наприклад, у паризькому марафоні було – 57 тис. осіб».

Зима все ближче. Будуть забіги на снігу?

– «Звичайно. Сама бігаю десь до мінус 15. Терпіти не можу бігову доріжку. Навіть якщо на вулиці зовсім погана погода, я краще день перечекаю. У людей є бажання, чому б і ні».

Ранкові зарядки для жителів міста будуть продовжуватися?

- «У мене є така мрія. Хочу зробити такі зарядки у всіх районах міста з трансляцією, що б людина, яка не зможе до нас приєднатися, змогла б повторювати вправи у себе вдома».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...