App Store Google Play

Як працюють "летючі загони" комунальників

22.09.2016 11:40
 Як працюють "летючі загони" комунальників

Завданням "летючих загонів" стала боротьба з написами на фасадах будівель, в яких вказані контакти анонімних сторінок в соцмережах і меседжерах, де можна купити психотропні речовини. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "34канал".

Оскільки знайти таких наркоторговців вкрай складно, мер Дніпра Борис Філатов закликав містян здавати адреси подібних графіті, а бригадам комунальників дав завдання оперативно зафарбовувати такі зображення. Кожен день комунальники знищують близько півсотні таких написів, правда, називають це сізіфовою працею.

"Ми зафарбовуємо, вони знову пишуть, ми знову зафарбовуємо, а вони знову пишуть. Потрібно змінювати свідомість у людей, виховувати молодь. А поки зафарбування цих написів - це найкращий спосіб боротьби", - розповів начальник КП УРЕА Валерій Тетяркін.

Поліція і муніципальна гвардія в свою чергу відловлює тих, хто малює ці написи - вже затримано групу підлітків, які писали на стінах електронні адреси, за якими можна купити наркотики.

«З ними проведено профілактичну роботу роз'яснювального характеру, в тому числі з їх батьками. Батьки відновлять покриття будинку, діти, я думаю, зроблять якісь висновки», - розповів заступник мера Михайло Лисенко.

Зв'язок через електронну пошту або соцмережі - прямого контакту між наркоторговцем і клієнтом немає, тому відстежити замовника написів важко, пояснюють в поліції.

"Зараз використовують навіть диспетчерів, які сидять на телефонах, а виконавець приймає замовлення в обумовлений час і обумовлених місцях", - пояснив заступник начальника відділу управління департаменту протидії злочинності Сергій Чечиль.

Штраф за малюнки на стінах будівель може сягати 1 000 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...