App Store Google Play

Як працюють "летючі загони" комунальників

22.09.2016 11:40
 Як працюють "летючі загони" комунальників

Завданням "летючих загонів" стала боротьба з написами на фасадах будівель, в яких вказані контакти анонімних сторінок в соцмережах і меседжерах, де можна купити психотропні речовини. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "34канал".

Оскільки знайти таких наркоторговців вкрай складно, мер Дніпра Борис Філатов закликав містян здавати адреси подібних графіті, а бригадам комунальників дав завдання оперативно зафарбовувати такі зображення. Кожен день комунальники знищують близько півсотні таких написів, правда, називають це сізіфовою працею.

"Ми зафарбовуємо, вони знову пишуть, ми знову зафарбовуємо, а вони знову пишуть. Потрібно змінювати свідомість у людей, виховувати молодь. А поки зафарбування цих написів - це найкращий спосіб боротьби", - розповів начальник КП УРЕА Валерій Тетяркін.

Поліція і муніципальна гвардія в свою чергу відловлює тих, хто малює ці написи - вже затримано групу підлітків, які писали на стінах електронні адреси, за якими можна купити наркотики.

«З ними проведено профілактичну роботу роз'яснювального характеру, в тому числі з їх батьками. Батьки відновлять покриття будинку, діти, я думаю, зроблять якісь висновки», - розповів заступник мера Михайло Лисенко.

Зв'язок через електронну пошту або соцмережі - прямого контакту між наркоторговцем і клієнтом немає, тому відстежити замовника написів важко, пояснюють в поліції.

"Зараз використовують навіть диспетчерів, які сидять на телефонах, а виконавець приймає замовлення в обумовлений час і обумовлених місцях", - пояснив заступник начальника відділу управління департаменту протидії злочинності Сергій Чечиль.

Штраф за малюнки на стінах будівель може сягати 1 000 грн.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...