App Store Google Play

Як працюють "летючі загони" комунальників

22.09.2016 11:40
 Як працюють "летючі загони" комунальників

Завданням "летючих загонів" стала боротьба з написами на фасадах будівель, в яких вказані контакти анонімних сторінок в соцмережах і меседжерах, де можна купити психотропні речовини. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "34канал".

Оскільки знайти таких наркоторговців вкрай складно, мер Дніпра Борис Філатов закликав містян здавати адреси подібних графіті, а бригадам комунальників дав завдання оперативно зафарбовувати такі зображення. Кожен день комунальники знищують близько півсотні таких написів, правда, називають це сізіфовою працею.

"Ми зафарбовуємо, вони знову пишуть, ми знову зафарбовуємо, а вони знову пишуть. Потрібно змінювати свідомість у людей, виховувати молодь. А поки зафарбування цих написів - це найкращий спосіб боротьби", - розповів начальник КП УРЕА Валерій Тетяркін.

Поліція і муніципальна гвардія в свою чергу відловлює тих, хто малює ці написи - вже затримано групу підлітків, які писали на стінах електронні адреси, за якими можна купити наркотики.

«З ними проведено профілактичну роботу роз'яснювального характеру, в тому числі з їх батьками. Батьки відновлять покриття будинку, діти, я думаю, зроблять якісь висновки», - розповів заступник мера Михайло Лисенко.

Зв'язок через електронну пошту або соцмережі - прямого контакту між наркоторговцем і клієнтом немає, тому відстежити замовника написів важко, пояснюють в поліції.

"Зараз використовують навіть диспетчерів, які сидять на телефонах, а виконавець приймає замовлення в обумовлений час і обумовлених місцях", - пояснив заступник начальника відділу управління департаменту протидії злочинності Сергій Чечиль.

Штраф за малюнки на стінах будівель може сягати 1 000 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...