App Store Google Play

Як працюють "летючі загони" комунальників

22.09.2016 11:40
 Як працюють "летючі загони" комунальників

Завданням "летючих загонів" стала боротьба з написами на фасадах будівель, в яких вказані контакти анонімних сторінок в соцмережах і меседжерах, де можна купити психотропні речовини. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "34канал".

Оскільки знайти таких наркоторговців вкрай складно, мер Дніпра Борис Філатов закликав містян здавати адреси подібних графіті, а бригадам комунальників дав завдання оперативно зафарбовувати такі зображення. Кожен день комунальники знищують близько півсотні таких написів, правда, називають це сізіфовою працею.

"Ми зафарбовуємо, вони знову пишуть, ми знову зафарбовуємо, а вони знову пишуть. Потрібно змінювати свідомість у людей, виховувати молодь. А поки зафарбування цих написів - це найкращий спосіб боротьби", - розповів начальник КП УРЕА Валерій Тетяркін.

Поліція і муніципальна гвардія в свою чергу відловлює тих, хто малює ці написи - вже затримано групу підлітків, які писали на стінах електронні адреси, за якими можна купити наркотики.

«З ними проведено профілактичну роботу роз'яснювального характеру, в тому числі з їх батьками. Батьки відновлять покриття будинку, діти, я думаю, зроблять якісь висновки», - розповів заступник мера Михайло Лисенко.

Зв'язок через електронну пошту або соцмережі - прямого контакту між наркоторговцем і клієнтом немає, тому відстежити замовника написів важко, пояснюють в поліції.

"Зараз використовують навіть диспетчерів, які сидять на телефонах, а виконавець приймає замовлення в обумовлений час і обумовлених місцях", - пояснив заступник начальника відділу управління департаменту протидії злочинності Сергій Чечиль.

Штраф за малюнки на стінах будівель може сягати 1 000 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...