App Store Google Play

ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

22.09.2016 17:00
ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

«ПриватБанк» запустив новий логістичний сервіс для малого бізнесу - відправку посилок в поштомати банку. Тепер підприємці, невеликі інтернет-магазини і компанії зможуть відправляти товари, документи, замовлення і будь-які інші посилки через відділення банку в будь-який з 1460 поштаматів по всій Україні. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "ain.ua".

У банку вважають, що таке рішення дозволить підприємцям і малому бізнесу скоротити час і витрати на логістику.

«Якщо Ви відправляєте своїм покупцям замовлення післяплатою, вартість цієї послуги при відправці через банк буде набагато нижче, ніж у традиційних поштових сервісах», - розповів керівник напрямку споживчого кредитування «ПриватБанку» Андрій Ковтун.

Оформити відправку товарів і посилок через почтомат «ПриватБанку» можна онлайн через «Приват24». Для цього потрібно зайти в меню «Послуги», вибрати вкладку «Посилки» і заповнити форму. Система сама запропонує зручний для одержувача поштомат.

Сплата доставки посилок здійснюється з рахунку компанії або підприємця, а рахунок-фактура та акт виконаних робіт будуть виставлені в папку «Приват24». Після оформлення замовлення представник компанії може відправити посилку в будь-якому відділенні «ПриватБанку».

Як відзначають в банку, серед переваг нового сервісу - можливість автоматизації відправки та обліку товарів, єдиний доступний тариф (25 грн незалежно від міста одержувача) і конкурентоспроможна вартість відправки післяплатою - 0,75% від суми. Сума оплати повертається на рахунок або карту підприємця відразу після отримання посилки, що важливо для невеликих компаній, інтернет-магазинів, які можуть мінімізувати витрати на логістику при відправці замовлень покупцям.

Нова логістична послуга для малого бізнесу запущена в рамках програми «Країна підприємців», яку ініціював банк. Сьогодні також стало відомо про запуск інкубатора для підприємців-початківців. Найуспішніші з фіналістів - отримають фінансування від «ПриватБанку».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...