App Store Google Play

ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

22.09.2016 17:00
ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

«ПриватБанк» запустив новий логістичний сервіс для малого бізнесу - відправку посилок в поштомати банку. Тепер підприємці, невеликі інтернет-магазини і компанії зможуть відправляти товари, документи, замовлення і будь-які інші посилки через відділення банку в будь-який з 1460 поштаматів по всій Україні. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "ain.ua".

У банку вважають, що таке рішення дозволить підприємцям і малому бізнесу скоротити час і витрати на логістику.

«Якщо Ви відправляєте своїм покупцям замовлення післяплатою, вартість цієї послуги при відправці через банк буде набагато нижче, ніж у традиційних поштових сервісах», - розповів керівник напрямку споживчого кредитування «ПриватБанку» Андрій Ковтун.

Оформити відправку товарів і посилок через почтомат «ПриватБанку» можна онлайн через «Приват24». Для цього потрібно зайти в меню «Послуги», вибрати вкладку «Посилки» і заповнити форму. Система сама запропонує зручний для одержувача поштомат.

Сплата доставки посилок здійснюється з рахунку компанії або підприємця, а рахунок-фактура та акт виконаних робіт будуть виставлені в папку «Приват24». Після оформлення замовлення представник компанії може відправити посилку в будь-якому відділенні «ПриватБанку».

Як відзначають в банку, серед переваг нового сервісу - можливість автоматизації відправки та обліку товарів, єдиний доступний тариф (25 грн незалежно від міста одержувача) і конкурентоспроможна вартість відправки післяплатою - 0,75% від суми. Сума оплати повертається на рахунок або карту підприємця відразу після отримання посилки, що важливо для невеликих компаній, інтернет-магазинів, які можуть мінімізувати витрати на логістику при відправці замовлень покупцям.

Нова логістична послуга для малого бізнесу запущена в рамках програми «Країна підприємців», яку ініціював банк. Сьогодні також стало відомо про запуск інкубатора для підприємців-початківців. Найуспішніші з фіналістів - отримають фінансування від «ПриватБанку».

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...