App Store Google Play

ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

22.09.2016 17:00
ПриватБанк запустив логістичний сервіс для підприємців та інтернет-магазинів

«ПриватБанк» запустив новий логістичний сервіс для малого бізнесу - відправку посилок в поштомати банку. Тепер підприємці, невеликі інтернет-магазини і компанії зможуть відправляти товари, документи, замовлення і будь-які інші посилки через відділення банку в будь-який з 1460 поштаматів по всій Україні. Повідомляє Дніпроград з посиланням на "ain.ua".

У банку вважають, що таке рішення дозволить підприємцям і малому бізнесу скоротити час і витрати на логістику.

«Якщо Ви відправляєте своїм покупцям замовлення післяплатою, вартість цієї послуги при відправці через банк буде набагато нижче, ніж у традиційних поштових сервісах», - розповів керівник напрямку споживчого кредитування «ПриватБанку» Андрій Ковтун.

Оформити відправку товарів і посилок через почтомат «ПриватБанку» можна онлайн через «Приват24». Для цього потрібно зайти в меню «Послуги», вибрати вкладку «Посилки» і заповнити форму. Система сама запропонує зручний для одержувача поштомат.

Сплата доставки посилок здійснюється з рахунку компанії або підприємця, а рахунок-фактура та акт виконаних робіт будуть виставлені в папку «Приват24». Після оформлення замовлення представник компанії може відправити посилку в будь-якому відділенні «ПриватБанку».

Як відзначають в банку, серед переваг нового сервісу - можливість автоматизації відправки та обліку товарів, єдиний доступний тариф (25 грн незалежно від міста одержувача) і конкурентоспроможна вартість відправки післяплатою - 0,75% від суми. Сума оплати повертається на рахунок або карту підприємця відразу після отримання посилки, що важливо для невеликих компаній, інтернет-магазинів, які можуть мінімізувати витрати на логістику при відправці замовлень покупцям.

Нова логістична послуга для малого бізнесу запущена в рамках програми «Країна підприємців», яку ініціював банк. Сьогодні також стало відомо про запуск інкубатора для підприємців-початківців. Найуспішніші з фіналістів - отримають фінансування від «ПриватБанку».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...