App Store Google Play

На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

22.09.2016 17:40
На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

На Дніпропетровщину з Ріо повернулися тріумфатори Паралімпійських ігор. Додому приїхали учасники збірної України з футболу та пауерліфтери.

Спортсменів чекала команда прихильників: керівництво області, тренери, палкі вболівальники.

«Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області, - сказав заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков. - Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог».

Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю, робили фото на пам’ять та брали автографи. .

«Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу, - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський, - Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати».

«Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу», - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .

 «Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Вже завтра область чекає додому решту учасників Паралімпіади із Дніпропетровщини.

 

 

Дніпропетровщина зустрічає переможців Паралімпійських ігор.
"Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області. Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог», - розповів заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков.
Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю.
"Наші спортсмени наполегливо працювали і їм багато чого вдалося. Область завоювала 30 медалей - на 10 більше, ніж на минулій Паралімпіаді. Це дуже гідний результат", - розповіла начальник Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.
"Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу,. Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати", - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський,
"Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу", - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .
"Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них", - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...