App Store Google Play

На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

22.09.2016 17:40
На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів

На Дніпропетровщину з Ріо повернулися тріумфатори Паралімпійських ігор. Додому приїхали учасники збірної України з футболу та пауерліфтери.

Спортсменів чекала команда прихильників: керівництво області, тренери, палкі вболівальники.

«Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області, - сказав заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков. - Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог».

Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю, робили фото на пам’ять та брали автографи. .

«Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу, - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський, - Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати».

«Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу», - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .

 «Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Вже завтра область чекає додому решту учасників Паралімпіади із Дніпропетровщини.

 

 

Дніпропетровщина зустрічає переможців Паралімпійських ігор.
"Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області. Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог», - розповів заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков.
Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю.
"Наші спортсмени наполегливо працювали і їм багато чого вдалося. Область завоювала 30 медалей - на 10 більше, ніж на минулій Паралімпіаді. Це дуже гідний результат", - розповіла начальник Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.
"Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу,. Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати", - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський,
"Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу", - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .
"Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них", - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...