App Store Google Play

Одруження онлайн? Тепер це можливо

21.09.2016 15:40
Одруження онлайн? Тепер це можливо

Тепер дніпряни можуть реєтрувати шлюб у будь-якому РАЦСі України, подавши заяву через Інтернет. Нову адмінпослугу можна отримати на порталі iGov.org.ua. Про це повідомляє Дніпроград з презентації в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

"На сьогодні жителі регіону можуть отримати на iGov уже 220 послуг. Портал iGov підвищує ефективність роботи держорганів, мінімізує корупційну складову і є зручним для людей. Щотижня в режимі онлайн запускаємо нові послуги. Долучилася до практичного сервісу і юстиція. Відтепер, не виходячи з дому, можна зареєструвати шлюб», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Молодята можуть самостійно обрати в якому РАЦСі хочуть провести церемонію (на iGov відразу даються фото РАГСів, щоб полегшити вибір). Он-лайн такоже можна обрати просту або урочисту церемонію, дату і час проведення заходу. Закохані заповнюють данні про себе та оплачують мито (звичайним банківським платежем або карткою через Інтернет).

"Співробітник РАЦСу перевіряє вашу заявку. Якщо все добре, надсилає вам у відповідь на email бланк заповнення. Ви можете підписати цей бланк електронно-цифровим підписом (тоді взагалі нікуди ходити не потрібно), або, якщо ЕЦП у вас немає, його потрібно роздрукувати, принести у РАЦС і підписати власноруч" - розповів керівник іт-направлення Дмитро Дубілет.

Про кожен етап виконання заявки та про готовність документів інформуватиме sms-повідомлення. Один клік – і послуга замовлена.

"Послуга доступна у Дніпрі та Дніпровському районі. Та незабаром розповсюдимо її на всю область. В електронному вигляді можна замовити й інші послуги РАЦСу – подати заяву на зміну імені, отримання свідоцтва про народження чи смерть, повторну видачу документів. Бгато хто питає, чи можна розлучитися он-лайн, то ми відповіжаємо - покині, і в майбутньому сподіаємося, що ця послуга не буде популярною серед одружених пар,  – зазначив начальник Головного територіально управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.

Нагадаємо, що Дніпропетровська область першою в Україні почала переводити адміністративні послуги в електронний формат.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...