App Store Google Play

Ціна стрибка – життя

18.09.2016 18:00
Ціна стрибка – життя

Сьогодні, 18 вересня, в ході журналіського розслідування, кореспондентом Дніпрограду була  зафіксованна незаконна діяльність клубу активного відпочинку і туризму «KAVA» в Дніпрі. 

У ході телефонної розмови співробітник клубу розповів ціни на RopeJumping та локації: «9-ти поверхівка - 200 грн, 16-ти поверхівка - 270 грн,  «Мост Сіті» - 400 грн». Одразу виникає питання: чому такий великий розрив у ціні?

За адресою Гавриленка 10, дійсно, знаходиться 16-ти поверховий покинутий будинок в жахливому стані: стічні води підмивають дім, пролазити до нього треба через хащі, підніматися на дах – сходами без перил, що обвалюються.

Інструктори відмовилися давати інтерв’ю та представлятися, бо ліцензії на цю локацію в них немає.

«Ми тут просто аматори, без документів та дозволу, приходьте в «Мост Сіті», там і поговоримо», - заявив тренер зі стрибків.

І знову виникає безліч запитань. Якщо представники організації «KAVA» тут «аматори», то хіба вони мають право брати за такі послуги гроші? Які гарантії безпеки? Раз немає дозволу на RopeJumping у цьому місці - то на те є причини?

Дах, з якого стрибають містяни, відкритий та без будь-яких поручнів та огороджень, кріплення тросів також викликає сумнів.

«Я вже тут працюю п’ятий рік, нічого поганого ще не трапилося, ніхто не вмер!» - наголосив інструктор.

Цікаво, якщо ця локація функціонує вже 5 років, то невже до правоохоронців не надходили звернення з фактом порушення? Чи може тут наявна корупція? І хто доведе, що ніхто не постраждав, якщо «аматори» не зобов’язані нести відповідальність?

До головного офісу в неділю, 18 вересня, потрапити не вдалося, бо в них вихідний. Вихідний? Правда? А хто людей з багатоповерхівок відправляє з даху вниз, і явно не сходами?

Мільйон запитань залишаються риторичними. А поки що дніпряни без страху поспішають отримати адреналін, і не знають, що можуть не вижити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...