App Store Google Play

Ціна стрибка – життя

18.09.2016 18:00
Ціна стрибка – життя

Сьогодні, 18 вересня, в ході журналіського розслідування, кореспондентом Дніпрограду була  зафіксованна незаконна діяльність клубу активного відпочинку і туризму «KAVA» в Дніпрі. 

У ході телефонної розмови співробітник клубу розповів ціни на RopeJumping та локації: «9-ти поверхівка - 200 грн, 16-ти поверхівка - 270 грн,  «Мост Сіті» - 400 грн». Одразу виникає питання: чому такий великий розрив у ціні?

За адресою Гавриленка 10, дійсно, знаходиться 16-ти поверховий покинутий будинок в жахливому стані: стічні води підмивають дім, пролазити до нього треба через хащі, підніматися на дах – сходами без перил, що обвалюються.

Інструктори відмовилися давати інтерв’ю та представлятися, бо ліцензії на цю локацію в них немає.

«Ми тут просто аматори, без документів та дозволу, приходьте в «Мост Сіті», там і поговоримо», - заявив тренер зі стрибків.

І знову виникає безліч запитань. Якщо представники організації «KAVA» тут «аматори», то хіба вони мають право брати за такі послуги гроші? Які гарантії безпеки? Раз немає дозволу на RopeJumping у цьому місці - то на те є причини?

Дах, з якого стрибають містяни, відкритий та без будь-яких поручнів та огороджень, кріплення тросів також викликає сумнів.

«Я вже тут працюю п’ятий рік, нічого поганого ще не трапилося, ніхто не вмер!» - наголосив інструктор.

Цікаво, якщо ця локація функціонує вже 5 років, то невже до правоохоронців не надходили звернення з фактом порушення? Чи може тут наявна корупція? І хто доведе, що ніхто не постраждав, якщо «аматори» не зобов’язані нести відповідальність?

До головного офісу в неділю, 18 вересня, потрапити не вдалося, бо в них вихідний. Вихідний? Правда? А хто людей з багатоповерхівок відправляє з даху вниз, і явно не сходами?

Мільйон запитань залишаються риторичними. А поки що дніпряни без страху поспішають отримати адреналін, і не знають, що можуть не вижити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...