App Store Google Play

Нацгвардія відмовляє родині загиблого під Маріуполем бійця у виплаті компенсації

18.09.2016 08:00
Нацгвардія відмовляє родині загиблого під Маріуполем бійця у виплаті компенсації

На Дніпропетровщині родині загиблого бійця відмовляють у допомозі від держави. Рідні загиблого оскаржують висновки Управління Нацгвардії у суді, повідомляє павлоградсььке видання "Бегемот".

Як йдеться в повідомленні, 34-річного Костянтина Ковальова мобілізували з Першотравенська до військової частини Нацгвардії №3036 у 2014 році. 19 грудня 2014 року він загинув під Маріуполем.  За даними військово-медичної комісії причиною смерті стало отруєння чадним газом. 

Комісія Нацгвардії вважає, що нещасний випадок був не пов'язаний із військовою службою, адже загинув вояк внаслідок пожежі в бліндажі. За словами представника Нацгвардії офіцера Віталія Костенка, у крові загиблого містився алкоголь. 

"Родину зрозуміти можна, але закон є закон. Костянтин Ковальов загинув під час пожежі в бліндажі внаслідок отруєння чадним газом. Зайнявся одяг, який бійці сушили над саморобною піччю типу "буржуйка". В крові загиблого знайдено великий вміст алкоголю. Закон в таких випадках виплати компенсації не передбачає", - заявляє представник Нацгвардії.

Водночас дружина Костянтина Ольга у Дніпропетровському окружному суді обжалувала рішення. 15 вересня минулого року смерть перекваліфікували на "при виконанні військових службових обов'язків". Втім далі видачі родині посвідчень "член родини учасника бойових дій" справа не пішла. Нацгвардія вперто відмовляється визнавати позовні вимоги і виплачувати родині 609 тисяч гривень компенсації за втрату годувальника.

"Ніхто не приходив, не питав і не дивився. Але ж у сина була перерізане горло! А вони пишуть - помер від чадного газу. Ми цікавилися у інших родин загиблих бійців. Усім, як під копірку пишуть, що у крові загиблого виявлений алкоголь 2,86... Ні більше ні менше. Мабуть, щоби не виплачувалися гроші", - повідомила мати загиблого Валентина Захарук. 

Право на виплату грошової допомоги родина загиблого оскаржує у Першотравенському міському суді. Наступне слухання у справі призначене на 28 серпня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...