App Store Google Play

«Петриківський дивоцвіт»: українцем бути модно!

17.09.2016 20:00
«Петриківський дивоцвіт»: українцем бути модно!

Сьогодні, 17 вересня, відбулося справжнє українське свято «Петриківський дивоцвіт». Із самого ранку і до вечора виступали запрошені творчі колективи: співали, танцювали, влаштовували театралізовані дійства. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Представляли свої майстерні усі райони Дніпропетровської області, а також деякі - Полтавської. По вулиці Петра Калнишевського розташували величезну алею смаколиків й найкращих українських виробів.

«Я давно працюю у творчій групі, викладаю у школі, а на такі великі свята малюю від душі й показую на що здатна, - наголосила майстер петриківського розпису Юлія Нагай. – На Сході України продовжується війна… Але я вдячна за те, що ми маємо змогу влаштовувати тут таке грандіозне свято, демонструвати красу, яку створили власноруч. В мене крається серце, бо поруч чиїсь сини з автоматами захищають нас. Я б воліла, аби наші діти ніколи не знали війни!»

Організатор флеш-мобу Ніна Ростовська розповіла: «Наш колектив Дніпропетровського педагогічного коледжу ім. Олеся Гончара вже 6 років займається підготовкою таких танцювальних заходів. Ми працюємо безкоштовно, аби навчити та розважити діток. А найбільша нагорода – це щасливі діти, які вдячні нам за те, що ми робимо. Учні роблять тут, у Петриківці, майстер-класи з виготовлення витинанки, ляльки-мотанки та петриківського розпису».

Сім’я Лілії та Миколи Тереніних вражали відвідувачів своєю колоритністю та щирістю. Вони справжні династійні майстри з випікання короваїв.

«Раніше випікання пляцків було популярним у кожній сім’ї, тепер зручніше з супермаркета купити, розгріти й ковтнути. Але це не правильно! – Зауважив Микола Теренін. –  Існує декілька секретів приготування короваю: треба любити хліб, бо без любові нічогісенько не вийде; плідно й натхненно робити свою справу; підготувати усі технічні умови, максимально наближені до давніх (піч, дрова, глиняний посуд)».

Також гості осіннього фестивалю «Український дивоцвіт» змогли побачити, як справжній козак на вертилі смажить ягня, дізнатися всі сакральні секрети приготування короваю, скуштувати сала, каші, смачних українських вареників та інших етнічних страв. Відвідувачами заходу були не тільки українці, а й іноземці. Тож із впененістю можна сказати: українцем бути модно!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...