App Store Google Play

Дніпро заполонили роботи: як відбувається Interpipe TechFest

17.09.2016 19:00
Дніпро заполонили роботи: як відбувається Interpipe TechFest

У Дніпрі розпочався справжній вікенд науки, техніки і сучасних технологій. 17-18 вересня відбувається перший масштабний фестиваль "Tech Fest Interpipe". Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Це спільний проект Дніпровської міської ради та міжнародної корпорації «Інтерпайп». В рамках заходу організовано семінари, лекції, відвідування наукових лабораторій, показ документальних фільмів, безліч роботів різної форми та розмірів, дронів та навіть прототип марсольоту.

Фестиваль викликав не аби який ажіотаж і захват у мешканців та гостей міста.

"Ми і не сподівались на таку кількість людей. Дуже тішить, що людей цікавлять нові технології та наука загалом. А найприємніше, що найбільша вікова аудиторія нашого фестивалю - це діти. Тому хочеться подякувати батькам за те, що заохочують інженерією своїх малюків з самого дитинства", - розповів директор з корпоративних відносин компанії «Інтерпайп» Дмитро Кисилевський.

Він також наголосив, що цей захід спряваний популяризувати інженерію і все, що з нею пов'язано.

"Наша компанія має безпосереднє відношення до інженерії, саме тому ми б дуже хотіли, аби якомога більше людей полюбили цю незвичайну галузь, так само сильно, як і ми. Я думаю, що відкриття нам вдалося на славу, так як людей багато, роботи ходять, ракети запускаються, все їздить, гуде, літає і дивує гостей. Якщо ми побачимо інтерес дніпрян і жителів сусідніх міст до цього заходу, то обов'язково зробимо його щорічним", - підкреслив він.

Впевнено можна заявити, що жодний гість не встиг засумувати. Адже програма фестивалю складена з кількох блоків: популярного, освітнього та інвестиційного. Популярний включає в себе робототехніку, дрони і різні експерименти. Освітній містить модель технічної освіти країни в мініатюрі, а інвестиційний - майданчик розвитку українських стартапів.

Однією з особливостей та дивиною фестивалю стала можливість не тільки покерувати дроном чи роботом, а навіть створити нове техно-життя. 

"Я просто у захваті, уперше бачив справжніх роботів, таких як у фільмах. І не просто бачив, а сам збирав їх", - захоплено розповів школяр Мишко.

Для шанувальників космічних технологій працював музей космонавтики, де були представлені моделі ракет. За словами начальника відділу КБ "Южное" Олександра Логінова, на фестивалі представлена далеко не вся продукція, яку вони виробляють.

"Продукція нашого конструкторського бюро величезна, тому сюди ми, звичайно ж, не змогли привезти їх, тут представлено лише декілька моделей того, що ми виробляємо.  Ми одна з небагатьох компаній в світі, яка займається створенням саме ракетних комплексів. Тут ракета "Циклон-4", "Антарес", а також перспективний літальний апарат, розробка якого зараз лише у процесі. Тут є макети наших супутників. Ті, кому техніка цікава, звичайно ж, звернуть увагу на нашу експозицію, бо ракетно-космічна продукція, вироблена КБ "Южное" показує світовий рівень розвитку техніки", - розповів Олександр Логінов.

Ця локація змогла здивувати глядачів.

"Ми спостерігали найрізноманітніші ракети, їх деталі, особливості роботи. Ми навіть побачили як їх запускають. Мені вже 20 років, а я сам захотів стати космонавтом. Можна сказати лише одне - неймовірно!", - поділився враженнями гість фестивалю.

Блок компанії ІНТЕРПАЙП представлено інтерактивною екскурсією по підприємствах. Будь-який бажаючий може побачити на власні очі, як виробляють труби і ллють сталь.

«Тут представлений відеоекран, на якому гості фестивалю можуть побувати на одному з наших заводів і побачити наживо, як виробляють сталь і труби. Відкриваючи двері, до відвідувачів фестивалю на екрані виходить працівник, який пропонує пройти екскурсію по заводу», - розповіла організатор Анастасія Ковальова.

На фестивалі також відбулися змагання роботів, машинок та дронів.

Діти віком від 6 до 15 років змогли взяти участь у боях роботів - робосумо. Головним завданням роботів в змаганнях було виштовхнути свого супротивника за рамки білого кола. Більшість роботів-учасників заздалегідь запрограмовані, тому їх власники не могли втручатися в змагання.

«Робосумо - це захоплююче шоу, тому що тут є і автономні роботи, тож передбачити, хто переможе неможливо, а є керовані - пілоти знають прийоми проти своїх суперників, щоб виштовхнути їх з арени", - розповів організатор Руслан Сіданченко.

Для найдопиливих на території парку був відкритий лекторій, де більше 50-ти спікерів ділилися власним досвідом і розповіли про все: техніку, старт-апи, інновації та багато іншого.

Всього у фестивалі взяло участь 90 компаній не тільки з  Дніпра, а й з Києва, Харкова, Одеси та Чернігова.

Організатори змогли створити не просто фестиваль, а справжнє шоу і технічне диво. Кожний з гостей залищився приємно здивований та приголомшений.

«Interpipe TechFest» триватиме до  20:00 неділі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...