App Store Google Play

Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

16.09.2016 10:00
Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

У них зовсім різні професії, та об’єднує одне – вони справжні майстри своєї справи. Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі – понад шість десятків мешканців Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди. Про це повідомляють на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград. 

«Я щиро дякую вам за самовідданість та професіоналізм. Завдяки таким людям наша країна та регіон розвиваються в сфері економіки, освіти, культури. Зичу вам міцного здоров’я та миру», - звернувся до нагороджених заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Серед нагороджених - Юрій Козило. Чоловік викладає історію у Солонянській школі №1. За багаторічну кар’єру вчителя встиг виховати не одне покоління учнів, якими нині пишається.

«В серпні було 40 років, відколи я працюю в школі. Вчитися до мене вже прийшли правнуки. 5 моїх учнів нагороджували сьогодні, - розповів чоловік. – Обласну відзнаку отримав вперше та дуже тішуся з цього. Це означає, що оцінили мою працю».

Загалом державними та обласними нагородами відзначили 65 мешканців області. Вони працюють у найрізноманітніших сферах: механіки, слюсарі, лікарі, гірники, приватні підприємці, волонтери.

Відзнаки вручив заступник голови ОДА Каміль Примаков. Серед нагород - орден княгині Ольга ІІІ ступеня. Загалом вручили 65 відзнак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...