App Store Google Play

Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

16.09.2016 10:00
Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди

У них зовсім різні професії, та об’єднує одне – вони справжні майстри своєї справи. Вчителі, лікарі, волонтери, шахтарі – понад шість десятків мешканців Дніпропетровщини отримали державні та обласні нагороди. Про це повідомляють на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград. 

«Я щиро дякую вам за самовідданість та професіоналізм. Завдяки таким людям наша країна та регіон розвиваються в сфері економіки, освіти, культури. Зичу вам міцного здоров’я та миру», - звернувся до нагороджених заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Серед нагороджених - Юрій Козило. Чоловік викладає історію у Солонянській школі №1. За багаторічну кар’єру вчителя встиг виховати не одне покоління учнів, якими нині пишається.

«В серпні було 40 років, відколи я працюю в школі. Вчитися до мене вже прийшли правнуки. 5 моїх учнів нагороджували сьогодні, - розповів чоловік. – Обласну відзнаку отримав вперше та дуже тішуся з цього. Це означає, що оцінили мою працю».

Загалом державними та обласними нагородами відзначили 65 мешканців області. Вони працюють у найрізноманітніших сферах: механіки, слюсарі, лікарі, гірники, приватні підприємці, волонтери.

Відзнаки вручив заступник голови ОДА Каміль Примаков. Серед нагород - орден княгині Ольга ІІІ ступеня. Загалом вручили 65 відзнак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...