App Store Google Play

У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

15.09.2016 13:20
У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

Сьогодні, 15 вересня, про те, як влаштовані служби таксі в Дніпрі розповіли досвідчені автомобілісти Максим М’ясников та Сергій Повєрін на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

«В нашому місті немає жодної служби таксі, офіційно така послуга має назву «Центр з надання інформаційних послуг», - повідомив Максим М’ясников. – Тобто звичайна людина телефонує на рекламну коротку ліню, Інформаційний центр приймає замовлення і продає такі дані таксистам. Нажаль, ще й не існує жодного контролю: ні технічного, ні медичного».

Учасники прес-коференції наголосили, що в Україні 80% водіїв таксі є непрофесіоналами своєї справи. Загалом це люди, яких звільнили з основного місця роботи і вони шукають підробіток. Влаштуватися до такого центру просто: зателефонувати, сказати номер автомобіля, заплатити внесок і готово!

Отримати ліцензію наразі складно, дорого і довго, тому автоперевізники відмовляються від такої, майже нереальної, процедури. Також насувається проблема шаленого подорожчання послуг таксистів через підняття цін на паливо.

«Заробіток у нас теж невеликий, тому свою професію називаємо: «Таксист до першої несправності машини», - промовив Максим М’ясников.

Тож автомобілісти Дніпра збираються подавати прохання до місцевої влади, аби спрости процедуру легалізації таксі та максимально зменшити ціни на паливо. В іншому випадку дана професія взагалі може зникнути в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...