App Store Google Play

У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

15.09.2016 13:20
У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

Сьогодні, 15 вересня, про те, як влаштовані служби таксі в Дніпрі розповіли досвідчені автомобілісти Максим М’ясников та Сергій Повєрін на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

«В нашому місті немає жодної служби таксі, офіційно така послуга має назву «Центр з надання інформаційних послуг», - повідомив Максим М’ясников. – Тобто звичайна людина телефонує на рекламну коротку ліню, Інформаційний центр приймає замовлення і продає такі дані таксистам. Нажаль, ще й не існує жодного контролю: ні технічного, ні медичного».

Учасники прес-коференції наголосили, що в Україні 80% водіїв таксі є непрофесіоналами своєї справи. Загалом це люди, яких звільнили з основного місця роботи і вони шукають підробіток. Влаштуватися до такого центру просто: зателефонувати, сказати номер автомобіля, заплатити внесок і готово!

Отримати ліцензію наразі складно, дорого і довго, тому автоперевізники відмовляються від такої, майже нереальної, процедури. Також насувається проблема шаленого подорожчання послуг таксистів через підняття цін на паливо.

«Заробіток у нас теж невеликий, тому свою професію називаємо: «Таксист до першої несправності машини», - промовив Максим М’ясников.

Тож автомобілісти Дніпра збираються подавати прохання до місцевої влади, аби спрости процедуру легалізації таксі та максимально зменшити ціни на паливо. В іншому випадку дана професія взагалі може зникнути в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...