App Store Google Play

У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

15.09.2016 13:20
У Дніпрі може зникнути професія "Водій таксі"

Сьогодні, 15 вересня, про те, як влаштовані служби таксі в Дніпрі розповіли досвідчені автомобілісти Максим М’ясников та Сергій Повєрін на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

«В нашому місті немає жодної служби таксі, офіційно така послуга має назву «Центр з надання інформаційних послуг», - повідомив Максим М’ясников. – Тобто звичайна людина телефонує на рекламну коротку ліню, Інформаційний центр приймає замовлення і продає такі дані таксистам. Нажаль, ще й не існує жодного контролю: ні технічного, ні медичного».

Учасники прес-коференції наголосили, що в Україні 80% водіїв таксі є непрофесіоналами своєї справи. Загалом це люди, яких звільнили з основного місця роботи і вони шукають підробіток. Влаштуватися до такого центру просто: зателефонувати, сказати номер автомобіля, заплатити внесок і готово!

Отримати ліцензію наразі складно, дорого і довго, тому автоперевізники відмовляються від такої, майже нереальної, процедури. Також насувається проблема шаленого подорожчання послуг таксистів через підняття цін на паливо.

«Заробіток у нас теж невеликий, тому свою професію називаємо: «Таксист до першої несправності машини», - промовив Максим М’ясников.

Тож автомобілісти Дніпра збираються подавати прохання до місцевої влади, аби спрости процедуру легалізації таксі та максимально зменшити ціни на паливо. В іншому випадку дана професія взагалі може зникнути в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...