App Store Google Play

Напередодні Олімпійського дня дві школи Дніпра отримали сучасні баскетбольні майданчики

15.09.2016 21:00
Напередодні Олімпійського дня дві школи Дніпра отримали сучасні баскетбольні майданчики

У Дніпрі з’явились перші сучасні баскетбольні майданчики у двох навчальних закладах міста – ЗОШ №67 та №23. Сталося це за підтримки депутата Дніпровської міської ради партії «Солідарність» - БПП» Каміля Примакова.

Сьогодні, 15 вересня, напередодні Олімпійського тижня відбулося урочисте відкриття за участі поважних гостей міста, серед яких були депутат Каміль Примаков, голова Соборної райради Артем Тімарєв, президент БК «Дніпро» Валерій Кондрат’єв , головний тренер баскетбольної команди Денис Журавлев та гравці клубу.

Каміль Примаков підкреслив, що такі міні-арени перші у Дніпрі, але не останні. Наступного року також буде ініціювати виділення коштів на будівництво мінімум трьох майданчиків. Вважає важливим, аби розвивався усі види спорту та командних ігор, а не зосереджуватися, наприклад, тільки на футболі.

«Цей стадіон став можливий завдяки підтримці губернатора Дніпропетровщини Валентина Резніченко, депутатського корпусу, котрі підтримали мою ініціативу та виділили кошти на будівництво. Зведення нових арен — ще один крок нашої області до завоювання статусу - спортивна столиця України. Ради зробити вклад у вихованні здорової та спортивної молоді Дніпра», - наголосив депута.

Директорка школи №23 Наталія Квятковська зазначила, що, як у багатьох школах центральної частини міста, у дітей не було ані стадіону, ані футбольного поля. Отже, цей майданчик стане місцем для заняття спортом не тільки баскетболістів, але й усіх школярі, а їх у 23 школі понад тисячу.

Під час святкової лінійки діти демонстрували спортивні досягнення, серед учнів обох шкіл вже багато чемпіонів області і навіть України з різних видів спорту – легкої атлетики, шах, художньої гімнастики. Також Каміль Примаков передав школярам футбольні та баскетбольні м’ячі. І закинув перший м’яч у корзину разом с президентом БК «Дніпро». Під час відкриття майданчиків шкільні команди зіграли у м’яч з кращими баскетболістами міста, гравцями БК «Дніпро».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...