App Store Google Play

У Дніпрі відбудуться міжнародні стартап-змагання Seedstars World

14.09.2016 10:00
У Дніпрі відбудуться міжнародні стартап-змагання Seedstars World

29 вересня в Дніпрі в SPACE HUB буде проходити SeedStars Dnepr, частина Міжнародного стартап-змагання Seedstars World для проектів посівної стадії з країн зі зростаючими ринками. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

Головна мета змагання - знизити рівень безробіття і розвивати зростаючі екосистеми, підтримуючи і інвестуючи в підприємництво.

"Наша Місія - впливати на життя людей з країн зі зростаючими ринками, завдяки підприємництву і технологіям", - зазначає регіональний менеджер СЕЕ і МЕNA, Ігор Овчаренко.

Керуючись цією метою, Seedstars World поширили змагання більш ніж в 50 країнах світу в 2015 році, в порівнянні з 36 країнами в 2014. Учасники змагань минулих років залучили близько $ 20 млн., створивши робочі місця для понад 360 працівників у всьому світі. У 2015 році переможцем змагання Seedstars World в категорії Travel Track стала команда українського проекту Trip My Dream.

"Я Буду одним з членів журі. Цей захід - дніпровська частина українського етапу всесвітнього саміту Seedstars World. Те, що відбувається стало можливим після того, як 6 місяців тому український стартап TripMyDream переміг в номінації кращий Travel Startup на всесвітньому саміті Seedstars World, в Швейцарії. Сума отриманих інвестицій склала $ 500 000.

Ніде правди діти: приємно. Приємно, що запросили, приємно, що такий рівень, приємно розвивати українську стартап-екосистему і бути частиною настільки масштабної ініціативи", - написав на своїй сторінці в соцмережі засновник в Інвестиційного фонду Fison Дмитро Томчук.

Цієї осені, Seedstars World проведуть змагання в трьох містах України - 10 вересня в Одесі (в рамках Black Sea Summit), 15 вересня в Києві, 29 вересня в Дніпрі й визначать всеукраїнського переможця на фінальному змаганні в Києві 7 жовтня. Переможець поїде на фінальну стадію змагання в Швейцарію.

Реєстрація на участь у регіональному півфіналі міжнародного стартап-змагання Seedstars World в Дніпрі триває.
Дедлайн 15.09.

Фінал відбудеться 7.10 в Києві (Часопис). Переможець поїде на міжнародний фінал в Швейцарію і боротися за інвестиції в розмірі до $ 500 тис.

Подати заявку на участь

Купити квиток на фінал в КиєвіHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...