App Store Google Play

У Дніпрі стартував конкурс "Проектні ініціативи"

14.09.2016 13:00
У Дніпрі стартував конкурс "Проектні ініціативи"

Сьогодні, 14 вересня, на прес-конференції у медіа-центрі "Днепр-Пост" радник губернатора Віталій Литвин, засновник SPACE HUB Максим Ткаченко та представник ОО «Промінь» Анна Браткова розповіли про конкурс "Проектні ініціативи".

У Дніпрі стартував конкурс "Проектні ініціативи", який організовується за підтримки двох міністерств - міністерства молоді та спорту і Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Дніпропетровщина традиційно вважається промисловим центром України. Основну частину показників економічного розвитку в регіоні складають великі промислові підприємства. Частка малого та середнього бізнесу дуже незначна. У зв'язку з цим ми бачимо значний потенціал у розвитку економіки нашої області шляхом підтримки малого і середнього бізнесу», - розповів Віталій Литвин.

Радник губернатора зазначив, що при ОДА з лютого працює оновлена регіональна рада підприємців, яка займається підтримкою малого і середнього бізнесу. Дніпропетровська влада зацікавлена, щоб талановита молодь, яка займається розробкою інноваційних проектів і виступає з ідеями створення нових підприємств в сфері малого та середнього бізнесу, залишалася і працювала в області.

«Ми готові допомагати і створювати молоді для цього умови. За конкурсом від області буде відібрано 2 бізнес-плану-переможця, які візьмуть участь в розіграші на всеукраїнському рівні. Ми хотіли б, щоб кожен бізнес-план, поданий на конкурс, був ретельно доопрацьований, ми готові допомогти всім перспективним бізнес-планам і продовжити їх розробку поза конкурсом», - заявив Литвин.

27 вересня пройде заключний етап конкурсу бізнес-планів «Проектної ініціативи». У цей день будуть презентовані проекти перед експертними комісіями. Після цього проекти будуть розділені на 2 секції: бізнес орієнтовані і соціальні. Після конкурсу будуть складені списки, які будуть передані в інвестиційну базу, 2 проекти поїдуть до Києва представляти наш регіон.

«Дуже важливо, що подібні ініціативи сьогодні підтримуються владою, підтримуються громадськими діячами. Ми зі свого боку як експерти, помічники, волонтери, громадські діячі, підтримуємо хлопців, які подаються, і на сьогодні наш список вже складається з 18 позицій, на вчорашній день. Тут дуже різні проекти, різні ініціативи», - розповів засновник SPACE HUB Максим Ткаченко.

Представник ОО «Промінь» Анна Браткова зазначла, що практично скрізь, у всіх запропонованих проектах, є соціальна складова.

«Наприклад, школа перукарської майстерності або пекарня, в яких хлопці планують обладнати місця для людей з обмеженими можливостями. Є соціальні центри, які молоді психологи хочуть створити для реабілітації, і працювати з посттравматичним синдромом у жінок, які підтримують своїх чоловіків, воїнів АТО. Є центри, які хлопці вже створили, але їм потрібна підтримка і фінансування. Ми зі свого боку будемо інтегрувати якомога більше соціальних проектів, хлопців, які готові будуть приєднатися як волонтери. Можливо, будемо допомагати їм з написанням грантових проектів», - розповіла Анна Браткова.

Тож, експерти закликають усіх дніпрян, які мають свої ідеї, проекти чи бізнес-плани, брати участь у конкурсі «Проектні ініціативи».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...