App Store Google Play

Хабарі з хитринкою: на Дніпропетровщині нові копи запрошують на чашку кави

14.09.2016 09:00
Хабарі з хитринкою: на Дніпропетровщині нові копи запрошують на чашку кави

Бажаючі «підзаробити» поліцейські придумують нові способи, як отримати гроші від правопорушників. Повідомляє Автовод, про що передає Дніпроград.

В Україні йде хвиля боротьби з корупцією. Для цього створено навіть нове відомство - НАБУ (Національне антикорупційне бюро України). Адаптуються до нинішньої ситуації і самі корупціонери - придумують нові витончені способи хабарництва.

Наприклад, поліцейські на Дніпропетровщині пропонують порушникам придбати їм по чашці кави. Відомий волонтер і член переатестаційної поліцейської комісії Артемій Щогла розповів, що один з таксистів, який підвозив його, надав інформацію про радянську схему хабара, підлаштовану під нинішні реалії.

«Поліцейські оновили схему. Піймавши водія за порушення, пропонують йому купити по склянці кави для них в конкретному кіоску. Радісний водій біжить до кіоску, де йому продавець каже, що за 2 склянки потрібно заплатити ... 450 гривень, - наголосив Щогла. - Постраждалі є і серед моїх знайомих. Коли їм запропонували купити кави за 400 грн, то вони заплатили 8 грн, поплескали по плечу продавця і поїхали. Поліцейські залишилися і без кави, і без грошей. У поліцію ніхто не звертався. Знаю від своїх знайомих, що такі випадки були в Одесі і столиці».

В патрульній поліції підтвердили, що про «поліцейсько-кавову мафію» не тільки чули, але і за останні місяці провели ряд перевірок. Підтвердили це і в Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіціі, і в моніторинговому відділі патрульної поліції.

«Інформація була, що таке нібито є в Одесі, Харкові, Дніпрі. Всю цю інформацію, всі чутки відразу відпрацьовували. Причому перевірки були негласними. Було таке, що сиділи в засідках, з біноклем. Ми самі зацікавлені, щоб хабарники не працювали в наших рядах, але жодного факту не підтвердилося!» - Повідомили у відділі моніторингу патрульної поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...