App Store Google Play

Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14.09.2016 15:40
Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14 вересня мер Дніпра Борис Філатов відвідав міський пологовий будинок № 1 і вручив сертифікати номіналом 7 тис грн молодим матусям, які народили в День міста, 10 вересня.

В цьому закладі в День народження Дніпра світ побачили 15 малюків. Загалом 10 вересня народилося 48 нових містян. Подарунки отримують всі сім'ї, які поповнилися немовлятами в цей день.

Керівник Дніпра побажав новонародженим міцного здоров'я, а їхнім батькам – терпіння та наснаги. Очільник міста зазначив: коли більшість новонароджених – дівчатка, значить, в країні врешті запанує мир.

«Поява на світ дітей – це дуже світла й радісна подія. Велика подяка також лікарям. Коли народжується більше дівчаток, ніж хлопчиків, це добрий знак. Слід також зауважити, що 3 із 48 новонароджених з'явилися на світ в родинах переселенців з окупованих територій Донбасу. Будемо жити, все в нас буде добре», – сказав Борис Філатов.

До решти пологових будинків міста грошові сертифікати відвіз в.о. заступника мера, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпра Андрій Бабський. Загальна сума коштів, виділених на підтримку народжених у День міста цьогоріч, – понад 330 тис грн.

Молоді батьки таким подарункам радіють. Мама маленької Маші вже спланувала, як витратить кошти.

«Купим дитячий візочок, іграшки всілякі і «памперси». Зараз усе коштує недешево, тож такий подарунок дуже доречний. Дякуємо», – сказала жінка.

Зазначимо, що традицію вітати молодих матусь, чиї дітки з'явилися на світ у День міста, в Дніпрі започаткували ще в 2008 році. Загалом за останні 8 років найбільше малят народилося в День міста у 2012 році. Тоді світ уперше побачили 54 немовляти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...