App Store Google Play

Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14.09.2016 15:40
Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14 вересня мер Дніпра Борис Філатов відвідав міський пологовий будинок № 1 і вручив сертифікати номіналом 7 тис грн молодим матусям, які народили в День міста, 10 вересня.

В цьому закладі в День народження Дніпра світ побачили 15 малюків. Загалом 10 вересня народилося 48 нових містян. Подарунки отримують всі сім'ї, які поповнилися немовлятами в цей день.

Керівник Дніпра побажав новонародженим міцного здоров'я, а їхнім батькам – терпіння та наснаги. Очільник міста зазначив: коли більшість новонароджених – дівчатка, значить, в країні врешті запанує мир.

«Поява на світ дітей – це дуже світла й радісна подія. Велика подяка також лікарям. Коли народжується більше дівчаток, ніж хлопчиків, це добрий знак. Слід також зауважити, що 3 із 48 новонароджених з'явилися на світ в родинах переселенців з окупованих територій Донбасу. Будемо жити, все в нас буде добре», – сказав Борис Філатов.

До решти пологових будинків міста грошові сертифікати відвіз в.о. заступника мера, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпра Андрій Бабський. Загальна сума коштів, виділених на підтримку народжених у День міста цьогоріч, – понад 330 тис грн.

Молоді батьки таким подарункам радіють. Мама маленької Маші вже спланувала, як витратить кошти.

«Купим дитячий візочок, іграшки всілякі і «памперси». Зараз усе коштує недешево, тож такий подарунок дуже доречний. Дякуємо», – сказала жінка.

Зазначимо, що традицію вітати молодих матусь, чиї дітки з'явилися на світ у День міста, в Дніпрі започаткували ще в 2008 році. Загалом за останні 8 років найбільше малят народилося в День міста у 2012 році. Тоді світ уперше побачили 54 немовляти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...