App Store Google Play

Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14.09.2016 15:40
Борис Філатов привітав матусь, які народили у День міста

14 вересня мер Дніпра Борис Філатов відвідав міський пологовий будинок № 1 і вручив сертифікати номіналом 7 тис грн молодим матусям, які народили в День міста, 10 вересня.

В цьому закладі в День народження Дніпра світ побачили 15 малюків. Загалом 10 вересня народилося 48 нових містян. Подарунки отримують всі сім'ї, які поповнилися немовлятами в цей день.

Керівник Дніпра побажав новонародженим міцного здоров'я, а їхнім батькам – терпіння та наснаги. Очільник міста зазначив: коли більшість новонароджених – дівчатка, значить, в країні врешті запанує мир.

«Поява на світ дітей – це дуже світла й радісна подія. Велика подяка також лікарям. Коли народжується більше дівчаток, ніж хлопчиків, це добрий знак. Слід також зауважити, що 3 із 48 новонароджених з'явилися на світ в родинах переселенців з окупованих територій Донбасу. Будемо жити, все в нас буде добре», – сказав Борис Філатов.

До решти пологових будинків міста грошові сертифікати відвіз в.о. заступника мера, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпра Андрій Бабський. Загальна сума коштів, виділених на підтримку народжених у День міста цьогоріч, – понад 330 тис грн.

Молоді батьки таким подарункам радіють. Мама маленької Маші вже спланувала, як витратить кошти.

«Купим дитячий візочок, іграшки всілякі і «памперси». Зараз усе коштує недешево, тож такий подарунок дуже доречний. Дякуємо», – сказала жінка.

Зазначимо, що традицію вітати молодих матусь, чиї дітки з'явилися на світ у День міста, в Дніпрі започаткували ще в 2008 році. Загалом за останні 8 років найбільше малят народилося в День міста у 2012 році. Тоді світ уперше побачили 54 немовляти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...