App Store Google Play

У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

13.09.2016 09:40
У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

У Дніпрі оновлять Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО. Проект з реконструкції на розсуд громадськості представила Всеукраїнська спілка воїнів АТО. Чергові обговорення пройшли у стінах облдержадміністрації, про що передає Дніпроград.

«Ми ініціювали проект з реконструкції Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Для вшанування загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО хотіли би виділити більше місця, встановити сучасні прозорі стелі з підсвічуванням. На них розмістити імена загиблих та чотири великі документальні фото у 3D форматі, – зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО Іван Начовний. – Ми відкриті до пропозицій громадськості, хочемо зрозуміти, чи у правильному напрямку рухаємось».

За проектом на алеї розмістять антивандальні скляні панелі з іменами жителів області, які загинули за свободу і незалежність України.

«Якщо це Алея героїв, то усі повинні бачити їх обличчя. На стендах необхідно розмістити фото загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО», – зазначила громадський діяч Людмила Кострюкова.

Підтримує активістку і волонтер Катерина Лєонова.

«До нинішньої Алеї з фото усі звикли. Родичі та просто перехожі приходять сюди, щоб заглянути в очі та у думках поспілкуватися з загиблими хлопцями, – каже вона. – Якщо встановити лише стели з іменами, то це буде місце для делегацій та посадовців».

Створити Алею з «душею» – головна задача Всеукраїнської спілки воїнів АТО та громадськості, наголошує волонтер Ніна Єлоєва.

Громадські активісти мають узагальнити свої пропозиції до 15 вересня. Наступні обговорення заплановані на цю дату. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА.

Нагадаємо, у Дніпрі точився конфлікт довкола реконструкції Алеї пам’яті загиблих героїв Небесної сотні та бійців АТО.

За проектом, такий вигляд матиме Алея після реконструкції.
Вид зверху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...