App Store Google Play

У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

13.09.2016 09:40
У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

У Дніпрі оновлять Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО. Проект з реконструкції на розсуд громадськості представила Всеукраїнська спілка воїнів АТО. Чергові обговорення пройшли у стінах облдержадміністрації, про що передає Дніпроград.

«Ми ініціювали проект з реконструкції Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Для вшанування загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО хотіли би виділити більше місця, встановити сучасні прозорі стелі з підсвічуванням. На них розмістити імена загиблих та чотири великі документальні фото у 3D форматі, – зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО Іван Начовний. – Ми відкриті до пропозицій громадськості, хочемо зрозуміти, чи у правильному напрямку рухаємось».

За проектом на алеї розмістять антивандальні скляні панелі з іменами жителів області, які загинули за свободу і незалежність України.

«Якщо це Алея героїв, то усі повинні бачити їх обличчя. На стендах необхідно розмістити фото загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО», – зазначила громадський діяч Людмила Кострюкова.

Підтримує активістку і волонтер Катерина Лєонова.

«До нинішньої Алеї з фото усі звикли. Родичі та просто перехожі приходять сюди, щоб заглянути в очі та у думках поспілкуватися з загиблими хлопцями, – каже вона. – Якщо встановити лише стели з іменами, то це буде місце для делегацій та посадовців».

Створити Алею з «душею» – головна задача Всеукраїнської спілки воїнів АТО та громадськості, наголошує волонтер Ніна Єлоєва.

Громадські активісти мають узагальнити свої пропозиції до 15 вересня. Наступні обговорення заплановані на цю дату. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА.

Нагадаємо, у Дніпрі точився конфлікт довкола реконструкції Алеї пам’яті загиблих героїв Небесної сотні та бійців АТО.

За проектом, такий вигляд матиме Алея після реконструкції.
Вид зверху.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...