App Store Google Play

У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

13.09.2016 09:40
У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА

У Дніпрі оновлять Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО. Проект з реконструкції на розсуд громадськості представила Всеукраїнська спілка воїнів АТО. Чергові обговорення пройшли у стінах облдержадміністрації, про що передає Дніпроград.

«Ми ініціювали проект з реконструкції Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Для вшанування загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО хотіли би виділити більше місця, встановити сучасні прозорі стелі з підсвічуванням. На них розмістити імена загиблих та чотири великі документальні фото у 3D форматі, – зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО Іван Начовний. – Ми відкриті до пропозицій громадськості, хочемо зрозуміти, чи у правильному напрямку рухаємось».

За проектом на алеї розмістять антивандальні скляні панелі з іменами жителів області, які загинули за свободу і незалежність України.

«Якщо це Алея героїв, то усі повинні бачити їх обличчя. На стендах необхідно розмістити фото загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО», – зазначила громадський діяч Людмила Кострюкова.

Підтримує активістку і волонтер Катерина Лєонова.

«До нинішньої Алеї з фото усі звикли. Родичі та просто перехожі приходять сюди, щоб заглянути в очі та у думках поспілкуватися з загиблими хлопцями, – каже вона. – Якщо встановити лише стели з іменами, то це буде місце для делегацій та посадовців».

Створити Алею з «душею» – головна задача Всеукраїнської спілки воїнів АТО та громадськості, наголошує волонтер Ніна Єлоєва.

Громадські активісти мають узагальнити свої пропозиції до 15 вересня. Наступні обговорення заплановані на цю дату. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА.

Нагадаємо, у Дніпрі точився конфлікт довкола реконструкції Алеї пам’яті загиблих героїв Небесної сотні та бійців АТО.

За проектом, такий вигляд матиме Алея після реконструкції.
Вид зверху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...