App Store Google Play

Про війну, полон та визволення: у Дніпрі відбулася презентація книги "Доброволець "Сумрака"

13.09.2016 19:30
Про війну, полон та визволення: у Дніпрі відбулася презентація книги  "Доброволець "Сумрака"

Сьогодні, 13 вересня, у Дніпрі відбулася презентація книги  «Доброволець "Сумрака"». Патріот України Геннадій Фімін дивом вижив в полоні бойовиків, а після цього пішов добровольцем в АТО. Про свою історію він написав книгу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Два роки тому боєць пережив полон у бойовиків і ніч, після якої мала наступити смерть. Ватажок терористів наказав розстріляти проукраїнського активіста.

"Мене били ГРУшники, російські, чеченці і місцеві бандити. Я нарахував 25 осіб", - розповів боєць.

Фімін вже і не сподівався на порятунок. Але друге життя йому подарував український спецназ, який готував наступ на митний пост. Під час бою він міг загинути від рук своїх визволителів. Вижив дивом.

"Росіяни досі вважають, що будучи підприємцем і громадським діячем я викликав українську армію, аби мене звільнили з полону. Хоча на блок-пост сепаратистів трійка спецназу зайшла випадково. Це чудо, що я залишився живим, адже мене мали розстріляти о 10:00, а о 9:00 прийшов кіровоградський спецназ", - розповідає Геннадій Фімін.

Після звільнення боєць пішов добровольцем на фронт. Там втратив товариша. Не міг спати, тому і почав писати. Для чоловіка його книга - це документ. Він хоче, щоб вона була доказом злочину, адже СБУ на звернення не реагує.

"Я намагався нічого не згладжувати, навіть про українську армію. Тут написано про реальні події, ніхто нікого не звинувачує і не засуджує. Кого б не поставили командиром, та воювати у гібридній війні методами 45-го року неможливо. Що могли, те зробили. Сиділи на Савур-Могилі, туди прилітали гради, танки били прямою наводкою. І це все - з Росії, а туди стріляти не можна", - розповідає автор.

За словами Фіміна, книга присвячена його полеглому товаришу, народному Герою України Темуру Юлдашеву. Саме його трагічна загибель наштовхнула Фіміна на написання правди. 

"Коли тобі ламають кістки, бо ти українець і маєш переконання... Я це усвідомив, коли загинув Темур Юлдашев. Тоді я не зміг спати, потрібно було написати правду. Хотілося писати саме документальну правду. Мене підтримали товариші", - згадує Фімін.

Щасливчик з Луганська твердо переконаний - колись кожен український переселенець повернеться додому: хто в Крим, хто на Донбас.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...