App Store Google Play

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

12.09.2016 12:40
У  Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс. Двоповерхову будівлю на Аржанова, 12 звели коштом обласного бюджету, закупили сучасний інвентар. Тепер тут проходитимуть змагання з більш ніж трьох десятків видів спорту. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

"Відкриваємо у Дніпрі новий спорткомплекс. Це перший такий об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Ми подбали про те, щоб наші спортсмени тренувалися у комфортних умовах. У будівлі є тренажерка та фітнесзал, а також велика зала для проведення змагань. Перший турнір з бадмінтону пройде у новому спорткомплексі вже цього тижня", – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Спорткомплекс почали будувати ще у 2001 році.

"Звели двоповерхову «коробку», підключили каналізацію та воду. За кілька років кошти закінчилися, а споруда перетворилася на черговий довгобуд. У 2015-му роботи відновили", – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Коштом обласного бюджету утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі. Закупили електронне табло, нові сітки, стійки, ворота.

У спорткомплексі буде також онлайн трансляція всіх міських чемпіонатів. За професійною грою наших спортсменів зможуть спостерігати з усіх куточків країни.

Тепер на першому поверсі спорткомплексу – фітнесзал і тренажерка. На другому – великий ігровий спортзал для баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та міні-футболу.

Останнім видом спорту вже кілька років професійно захоплюється Ігор Гудінов.

"Тепер улюбленою грою буду займатися у новому спорткомплексі. Тут чудові умови: від роздягалень до самого поля", – сказав він.

Щодня у новому спорткомплексі займатимуться близько 800 спортсменів.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...