App Store Google Play

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

12.09.2016 12:40
У  Дніпрі відкрили новий спорткомплекс

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс. Двоповерхову будівлю на Аржанова, 12 звели коштом обласного бюджету, закупили сучасний інвентар. Тепер тут проходитимуть змагання з більш ніж трьох десятків видів спорту. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

"Відкриваємо у Дніпрі новий спорткомплекс. Це перший такий об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Ми подбали про те, щоб наші спортсмени тренувалися у комфортних умовах. У будівлі є тренажерка та фітнесзал, а також велика зала для проведення змагань. Перший турнір з бадмінтону пройде у новому спорткомплексі вже цього тижня", – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Спорткомплекс почали будувати ще у 2001 році.

"Звели двоповерхову «коробку», підключили каналізацію та воду. За кілька років кошти закінчилися, а споруда перетворилася на черговий довгобуд. У 2015-му роботи відновили", – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Коштом обласного бюджету утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі. Закупили електронне табло, нові сітки, стійки, ворота.

У спорткомплексі буде також онлайн трансляція всіх міських чемпіонатів. За професійною грою наших спортсменів зможуть спостерігати з усіх куточків країни.

Тепер на першому поверсі спорткомплексу – фітнесзал і тренажерка. На другому – великий ігровий спортзал для баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та міні-футболу.

Останнім видом спорту вже кілька років професійно захоплюється Ігор Гудінов.

"Тепер улюбленою грою буду займатися у новому спорткомплексі. Тут чудові умови: від роздягалень до самого поля", – сказав він.

Щодня у новому спорткомплексі займатимуться близько 800 спортсменів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...