App Store Google Play

Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

12.09.2016 18:20
Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

В нашій країні тривають глибинні реформи, результатом яких має стати залучення представників громад до прийняття важливих рішень, що впливають на їхнє життя. Сьогодні в Україні стартував відбір об'єднаних територіальних громад, для становлення і розвитку яких буде надавати комплексну підтримку програма DOBRE (Децентралізація - шлях до кращих результатів і ефективності). Про це під час прес-конференції розповів керівник програми DOBRE Беррі Дж. Рід.

За словами Беррі Дж. Ріда, DOBRE – це спроба підтримати реформу децентралізації, програма розрахована на 5 років і передбачає бюджет в 50 мільйонів доларів.

"Згідно з програмою планується активна співпраця з місцевою владою, щоб сприяти кращому розумінню потреб суспільства, вести ефективне планування роботи в цілому, якісно надавати послуги. Іншим напрямком є ​​співпраця з членами громад, громадянським суспільством для того, щоб переконатися, що вони готові бути активними партнерами в процесі управління ", - розповів керівник програми.

Територіально програма охоплює 7 областей України - Івано-Франківську, Харківську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську і Миколаївську.

"У цих семи областях ми будемо відбирати об'єднані громади (25 - на першому етапі відбору і в цілому 75 - за час впровадження програми) для надання їм в подальшому технічної та фінансової підтримки", - підкреслив Беррі Рід.

Протягом вересня-жовтня територіальні громади повинні заповнити анкети, вказати всю необхідну інформацію про себе. Після цього керівники програми оберуть найкращих, зважатимуть на попередні результати роботи та на їхній досвід.

Заявки на участь у відборі можна подати до 5 жовтня 2016 року.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...