App Store Google Play

Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

12.09.2016 18:20
Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

В нашій країні тривають глибинні реформи, результатом яких має стати залучення представників громад до прийняття важливих рішень, що впливають на їхнє життя. Сьогодні в Україні стартував відбір об'єднаних територіальних громад, для становлення і розвитку яких буде надавати комплексну підтримку програма DOBRE (Децентралізація - шлях до кращих результатів і ефективності). Про це під час прес-конференції розповів керівник програми DOBRE Беррі Дж. Рід.

За словами Беррі Дж. Ріда, DOBRE – це спроба підтримати реформу децентралізації, програма розрахована на 5 років і передбачає бюджет в 50 мільйонів доларів.

"Згідно з програмою планується активна співпраця з місцевою владою, щоб сприяти кращому розумінню потреб суспільства, вести ефективне планування роботи в цілому, якісно надавати послуги. Іншим напрямком є ​​співпраця з членами громад, громадянським суспільством для того, щоб переконатися, що вони готові бути активними партнерами в процесі управління ", - розповів керівник програми.

Територіально програма охоплює 7 областей України - Івано-Франківську, Харківську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську і Миколаївську.

"У цих семи областях ми будемо відбирати об'єднані громади (25 - на першому етапі відбору і в цілому 75 - за час впровадження програми) для надання їм в подальшому технічної та фінансової підтримки", - підкреслив Беррі Рід.

Протягом вересня-жовтня територіальні громади повинні заповнити анкети, вказати всю необхідну інформацію про себе. Після цього керівники програми оберуть найкращих, зважатимуть на попередні результати роботи та на їхній досвід.

Заявки на участь у відборі можна подати до 5 жовтня 2016 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...