App Store Google Play

Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

12.09.2016 18:20
Новий імпульс децентралізації: програма DOBRE у Дніпрі

В нашій країні тривають глибинні реформи, результатом яких має стати залучення представників громад до прийняття важливих рішень, що впливають на їхнє життя. Сьогодні в Україні стартував відбір об'єднаних територіальних громад, для становлення і розвитку яких буде надавати комплексну підтримку програма DOBRE (Децентралізація - шлях до кращих результатів і ефективності). Про це під час прес-конференції розповів керівник програми DOBRE Беррі Дж. Рід.

За словами Беррі Дж. Ріда, DOBRE – це спроба підтримати реформу децентралізації, програма розрахована на 5 років і передбачає бюджет в 50 мільйонів доларів.

"Згідно з програмою планується активна співпраця з місцевою владою, щоб сприяти кращому розумінню потреб суспільства, вести ефективне планування роботи в цілому, якісно надавати послуги. Іншим напрямком є ​​співпраця з членами громад, громадянським суспільством для того, щоб переконатися, що вони готові бути активними партнерами в процесі управління ", - розповів керівник програми.

Територіально програма охоплює 7 областей України - Івано-Франківську, Харківську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську і Миколаївську.

"У цих семи областях ми будемо відбирати об'єднані громади (25 - на першому етапі відбору і в цілому 75 - за час впровадження програми) для надання їм в подальшому технічної та фінансової підтримки", - підкреслив Беррі Рід.

Протягом вересня-жовтня територіальні громади повинні заповнити анкети, вказати всю необхідну інформацію про себе. Після цього керівники програми оберуть найкращих, зважатимуть на попередні результати роботи та на їхній досвід.

Заявки на участь у відборі можна подати до 5 жовтня 2016 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...