App Store Google Play

Активну молодь Дніпра запрошують приєднатися до молодіжної ради

12.09.2016 14:40
Активну молодь Дніпра запрошують приєднатися до молодіжної ради

Сьогодні, 12 вересня, у ході прес-конференції радник мера Одарка Біла та голова молодіжної ради попереднього скликання Сергій Кривогуз розповіли про молодіжну раду при міському голові.

Нова рада 8-го скликання об’єднає представників студентських і громадських організацій міста.

Потрапити до лав молодіжного правління можуть активісти віком від 14 до 35 років. У мерії наголошують: головне – залучити до роботи якомога більше активної молоді Дніпра, яка справді хоче працювати на благо рідного міста, незалежно від своїх політичних вподобань

«У нас місто молоді. Тому дуже хочеться, щоб якомога більше молодих людей з бажанням та ідеями приходили до нас. Щоб вони могли реалізовувати ці ідеї. А ми б допомагали їм це робити», – сказала Одарка Біла.

Вона також зазначила, що для поліпшення роботи ради нового скликання було вивчено попередній дніпровський досвід та напрацювання інших країн.

Процедура зарахування до нової молодіжної ради буде більш простою. Зокрема, громадські організації в ній матимуть представника. До ради входитиме безпосередньо організація, а не її голова. Ще одна новація – у молодіжної ради Дніпра не буде голови та заступників. У новому комітеті буде лише головуючий, який вестиме сесії.

Новий склад молодіжної ради також матиме ширші повноваження, ніж попередній. Зокрема сприяти в роботі молодіжної ради зобов’язаний бідь-який виконавчий орган міської ради, комунальний заклад чи комунальне підприємство, чого раніше не було.  У формат Молодіжної ради Дніпра закладено в першу чергу реалізація проектів молоді, орган через який можна звернутися до міської влади та бути почутими. Також молодіжна рада зобов’язана буде вивчати все, що пов’язано з молоддю та надавати пропозиції міському голові з тієї чи іншої проблематики у місті, а з молоддю пов’язане у нас майже все.

За словами голови молодіжної ради попереднього скликання Сергія Кривогуза, для нового складу ради проводитимуть виїзні тренінги.

"Ми робимо все, аби заохотити молодь, та показати, що це дійсно цікаво. Ми збираємося проводити різні заходи, що стосуються навчання та благодійності , відвідувати молодіжні форуми , обласні , всеукраїнські та міжнародні для обміну досвідом», - зазначив Кривогуз.

Подати документи на вступ до молодіжної ради нового скликання можна за адресою: просп. Д. Яворницького, 75, міська рада, 3 поверх, каб. 320. Їх прийматимуть від сьогодні і до 26 вересня включно.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...