App Store Google Play

У Дніпрі після 15-річної перерви відновився легендарний фестиваль світового рівня – «Джаз на Дніпрі»

11.09.2016 10:30
У Дніпрі після 15-річної перерви відновився легендарний фестиваль світового рівня – «Джаз на Дніпрі»

10 вересня на Монастирському острові впродовж вечора лунав вишуканий джаз. Перший день фестивалю зібрав близько 1,5 тис поціновувачів музики свободи з різних куточків України. Легендарна музична подія стала справжнім подарунком до Дня народження Дніпра. Повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний Інтернет-портал Дніпровської міської ради.

Відродження фестивалю стало можливим завдяки програмі міського голови «Культурна столиця».

Очільник Дніпра Борис Філатов завітав на фестиваль, щоб ще раз привітати дніпрян і гостей міста зі святом. Він також вибачився за деякі технічні труднощі, що виникли на початку вечора. Та затримка початку концерту настрою нікому не зіпсувала.

«Я щасливий, що ми відроджуємо славу нашого міста. Не лише як індустріального, а й культурного центру країни. Це знакова подія. Я радий за всіх містян, адже Дніпро є містом патріотів. Тож насолоджуйтеся чудовою музикою. Вітаю вас із Днем народження нашого славного міста на Дніпрі», – сказав Борис Філатов.  Мер міста також зазначив, що легендарний фестиваль відбудеться в Дніпрі й наступного року.

Хедлайнером першого фестивального дня стала переможниця «Євробачення-2016» Джамала. На дніпровській сцені вона виконала свої пісні двома мовами – українською та кримськотатарською.

Загалом протягом двох днів фестивалю на сцену «Джазу на Дніпрі» вийдуть 15 неперевершених колективів з 8 країн світу: України, США, Франції, Латвії, Естонії, Швеції, Білорусі та Росії.

Серед іменитих виконавців – і головна джазова труба світу Ренді Брекер, який є багаторазовим володарем премії Grammy. Він відомий також величезною кількістю записів з провідними світовими музикантами – від Дженіс Джоплін до Стіві Вандера.

Ще одна особливість «Джазу на Дніпрі» – тут виступали зірки джазу родом із Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...