App Store Google Play

У Дніпрі після 15-річної перерви відновився легендарний фестиваль світового рівня – «Джаз на Дніпрі»

11.09.2016 10:30
У Дніпрі після 15-річної перерви відновився легендарний фестиваль світового рівня – «Джаз на Дніпрі»

10 вересня на Монастирському острові впродовж вечора лунав вишуканий джаз. Перший день фестивалю зібрав близько 1,5 тис поціновувачів музики свободи з різних куточків України. Легендарна музична подія стала справжнім подарунком до Дня народження Дніпра. Повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний Інтернет-портал Дніпровської міської ради.

Відродження фестивалю стало можливим завдяки програмі міського голови «Культурна столиця».

Очільник Дніпра Борис Філатов завітав на фестиваль, щоб ще раз привітати дніпрян і гостей міста зі святом. Він також вибачився за деякі технічні труднощі, що виникли на початку вечора. Та затримка початку концерту настрою нікому не зіпсувала.

«Я щасливий, що ми відроджуємо славу нашого міста. Не лише як індустріального, а й культурного центру країни. Це знакова подія. Я радий за всіх містян, адже Дніпро є містом патріотів. Тож насолоджуйтеся чудовою музикою. Вітаю вас із Днем народження нашого славного міста на Дніпрі», – сказав Борис Філатов.  Мер міста також зазначив, що легендарний фестиваль відбудеться в Дніпрі й наступного року.

Хедлайнером першого фестивального дня стала переможниця «Євробачення-2016» Джамала. На дніпровській сцені вона виконала свої пісні двома мовами – українською та кримськотатарською.

Загалом протягом двох днів фестивалю на сцену «Джазу на Дніпрі» вийдуть 15 неперевершених колективів з 8 країн світу: України, США, Франції, Латвії, Естонії, Швеції, Білорусі та Росії.

Серед іменитих виконавців – і головна джазова труба світу Ренді Брекер, який є багаторазовим володарем премії Grammy. Він відомий також величезною кількістю записів з провідними світовими музикантами – від Дженіс Джоплін до Стіві Вандера.

Ще одна особливість «Джазу на Дніпрі» – тут виступали зірки джазу родом із Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...