App Store Google Play

У Дніпрі свавілля поліції розслідують поліцейські омбудсмени

10.09.2016 14:15
У Дніпрі свавілля поліції розслідують поліцейські омбудсмени

Уповноважені голови Нацполіції з дотримання прав людини у Дніпрі вже проводять дві перевірки поліцейських. Про це Depo.Дніпро повідомила уповноважена Юлія Нітютько, передає Дніпроград.

"Одна, за зверненням адвоката, затриманого щодо порушення. Інформація перевіряється, ведеться службове розслідування. Також до нас звернулися патрульні поліцейські про те, що на території одного з райвідділів знаходився незаконно затриманий - це документально ніде не було підтверджено, він був на території, в кабінеті оперуповноваженого. Теж відносно цього оперуповноваженого ведеться службове розслідування", - повідомила Нітютько.

Також уповноважені беруть участь у службовому розслідуванні відносно патрульного щодо правомірності застосування ним спецзасобів. 

Висновок омбудсменів розглядає комісія з представників усіх підрозділів поліції області. В залежності від результатів розслідування, можуть ініціювати кримінальне розслідування, дисциплінарне стягнення чи звільнення. Або ж дійти висновку, що поліцейський нічого не порушив. 

Робота омбудсменів направлена на попередження порушень прав людини та розслідування фактів таких порушень. Кажуть, найбільше їх трапляється у перші години контакту громадянина з поліцейським, тобто під час затримання. Тому омбудсмени проводять тренінги для патрульних, а після атестації - для співробітників райвідділень поліції, як виконувати обов’язки не шкодячи правам людини.

У Дніпрі з 22 липня працюють двоє поліцейських омбудсменів, відібраних із лав патрульної поліції: Юлія Нітютько до служби вела власний бізнес, а Віталій Возбранний працював у Мінкульті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...