App Store Google Play

У Дніпрі свавілля поліції розслідують поліцейські омбудсмени

10.09.2016 14:15
У Дніпрі свавілля поліції розслідують поліцейські омбудсмени

Уповноважені голови Нацполіції з дотримання прав людини у Дніпрі вже проводять дві перевірки поліцейських. Про це Depo.Дніпро повідомила уповноважена Юлія Нітютько, передає Дніпроград.

"Одна, за зверненням адвоката, затриманого щодо порушення. Інформація перевіряється, ведеться службове розслідування. Також до нас звернулися патрульні поліцейські про те, що на території одного з райвідділів знаходився незаконно затриманий - це документально ніде не було підтверджено, він був на території, в кабінеті оперуповноваженого. Теж відносно цього оперуповноваженого ведеться службове розслідування", - повідомила Нітютько.

Також уповноважені беруть участь у службовому розслідуванні відносно патрульного щодо правомірності застосування ним спецзасобів. 

Висновок омбудсменів розглядає комісія з представників усіх підрозділів поліції області. В залежності від результатів розслідування, можуть ініціювати кримінальне розслідування, дисциплінарне стягнення чи звільнення. Або ж дійти висновку, що поліцейський нічого не порушив. 

Робота омбудсменів направлена на попередження порушень прав людини та розслідування фактів таких порушень. Кажуть, найбільше їх трапляється у перші години контакту громадянина з поліцейським, тобто під час затримання. Тому омбудсмени проводять тренінги для патрульних, а після атестації - для співробітників райвідділень поліції, як виконувати обов’язки не шкодячи правам людини.

У Дніпрі з 22 липня працюють двоє поліцейських омбудсменів, відібраних із лав патрульної поліції: Юлія Нітютько до служби вела власний бізнес, а Віталій Возбранний працював у Мінкульті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...