App Store Google Play

Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

10.09.2016 10:30
Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

Міський голова Дніпра Борис Філатов у звичній манері привітав мешканців міста з святом дня його народження. При цьому крім офіційної заяви біля монументу Олександру Полю - видатному підприємцю, що фактично розбудував промисловий гігант на Дніпрових порогах, Філатов дуже тепло і щиро привітав містян на власній сторінці в соціальній мережі.

"Дорогі дніпряни!

Цьогоріч ми з вами святкуємо чергову річницю із дня заснування величного міста на Дніпрі. За роки існування наш Дніпро бачив зміни епох, прожив сторіччя відкриттів і звершень.

Та попри безліч випробувань Дніпро завжди доводить – це сильне місто щирих людей.

У всі роки славетну історію Дніпра творили люди. Вона переплетена долями мільйонів. Це імена видатних і ще невідомих світові геніїв. Промисловці й підприємці, педагоги й лікарі, архітектори й митці – дніпряни всіх професій є, перш за все, патріотами свого міста.

Дніпро живе в ритмі мільйону сердець, які закохані в нього й пишаються ним. Велич і сила заводів, затишок і краса парків, культурний калейдоскоп традицій майже сотні національностей – усе це поєднало в собі наше місто. І нині кожен з нас – творець його літопису.

Дніпро – український феномен. Це місто, яке відстояло свободу цілої країни. Це дім, який готові захищати його мешканці. Рідна земля, яку бережуть у серці навіть за сотні кілометрів від дому.

Із Днем народження, рідне місто! Зі святом, дорогі земляки!". - йдеться в офіційній заяві очільника Дніпра.

Водночас з своїми десятками тисяч підписників Борис виявився більш простим і домашнім.

"Сьогодні буде багато пафосних слів. Чиновники і політики будуть змагатися в красномовстві і присвячувати Дніпру оди.
Скажу коротко. Колись велика Марлен Дітріх сказала: "Любов до міста обумовлена почуттями, якими в ньому вдалося випробувати". Народився. Навчався. Працював. Зустрів єдину. Тут живе моя сім'я. Тут поховані мої батьки. Це місто - це все, що у мене є.

З Днем Народження, Дніпро. З Днем Міста, моя любов. Тобі 240. А може ще й більше. Але коли мова йде про любов, то хіба вік має значення?" - написав міський голова Дніпра у себе на сторінці.

 

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...