App Store Google Play

Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

10.09.2016 10:30
Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

Міський голова Дніпра Борис Філатов у звичній манері привітав мешканців міста з святом дня його народження. При цьому крім офіційної заяви біля монументу Олександру Полю - видатному підприємцю, що фактично розбудував промисловий гігант на Дніпрових порогах, Філатов дуже тепло і щиро привітав містян на власній сторінці в соціальній мережі.

"Дорогі дніпряни!

Цьогоріч ми з вами святкуємо чергову річницю із дня заснування величного міста на Дніпрі. За роки існування наш Дніпро бачив зміни епох, прожив сторіччя відкриттів і звершень.

Та попри безліч випробувань Дніпро завжди доводить – це сильне місто щирих людей.

У всі роки славетну історію Дніпра творили люди. Вона переплетена долями мільйонів. Це імена видатних і ще невідомих світові геніїв. Промисловці й підприємці, педагоги й лікарі, архітектори й митці – дніпряни всіх професій є, перш за все, патріотами свого міста.

Дніпро живе в ритмі мільйону сердець, які закохані в нього й пишаються ним. Велич і сила заводів, затишок і краса парків, культурний калейдоскоп традицій майже сотні національностей – усе це поєднало в собі наше місто. І нині кожен з нас – творець його літопису.

Дніпро – український феномен. Це місто, яке відстояло свободу цілої країни. Це дім, який готові захищати його мешканці. Рідна земля, яку бережуть у серці навіть за сотні кілометрів від дому.

Із Днем народження, рідне місто! Зі святом, дорогі земляки!". - йдеться в офіційній заяві очільника Дніпра.

Водночас з своїми десятками тисяч підписників Борис виявився більш простим і домашнім.

"Сьогодні буде багато пафосних слів. Чиновники і політики будуть змагатися в красномовстві і присвячувати Дніпру оди.
Скажу коротко. Колись велика Марлен Дітріх сказала: "Любов до міста обумовлена почуттями, якими в ньому вдалося випробувати". Народився. Навчався. Працював. Зустрів єдину. Тут живе моя сім'я. Тут поховані мої батьки. Це місто - це все, що у мене є.

З Днем Народження, Дніпро. З Днем Міста, моя любов. Тобі 240. А може ще й більше. Але коли мова йде про любов, то хіба вік має значення?" - написав міський голова Дніпра у себе на сторінці.

 

}


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...