App Store Google Play

Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

10.09.2016 10:30
Філатов привітав мешканців Дніпра з днем міста українською

Міський голова Дніпра Борис Філатов у звичній манері привітав мешканців міста з святом дня його народження. При цьому крім офіційної заяви біля монументу Олександру Полю - видатному підприємцю, що фактично розбудував промисловий гігант на Дніпрових порогах, Філатов дуже тепло і щиро привітав містян на власній сторінці в соціальній мережі.

"Дорогі дніпряни!

Цьогоріч ми з вами святкуємо чергову річницю із дня заснування величного міста на Дніпрі. За роки існування наш Дніпро бачив зміни епох, прожив сторіччя відкриттів і звершень.

Та попри безліч випробувань Дніпро завжди доводить – це сильне місто щирих людей.

У всі роки славетну історію Дніпра творили люди. Вона переплетена долями мільйонів. Це імена видатних і ще невідомих світові геніїв. Промисловці й підприємці, педагоги й лікарі, архітектори й митці – дніпряни всіх професій є, перш за все, патріотами свого міста.

Дніпро живе в ритмі мільйону сердець, які закохані в нього й пишаються ним. Велич і сила заводів, затишок і краса парків, культурний калейдоскоп традицій майже сотні національностей – усе це поєднало в собі наше місто. І нині кожен з нас – творець його літопису.

Дніпро – український феномен. Це місто, яке відстояло свободу цілої країни. Це дім, який готові захищати його мешканці. Рідна земля, яку бережуть у серці навіть за сотні кілометрів від дому.

Із Днем народження, рідне місто! Зі святом, дорогі земляки!". - йдеться в офіційній заяві очільника Дніпра.

Водночас з своїми десятками тисяч підписників Борис виявився більш простим і домашнім.

"Сьогодні буде багато пафосних слів. Чиновники і політики будуть змагатися в красномовстві і присвячувати Дніпру оди.
Скажу коротко. Колись велика Марлен Дітріх сказала: "Любов до міста обумовлена почуттями, якими в ньому вдалося випробувати". Народився. Навчався. Працював. Зустрів єдину. Тут живе моя сім'я. Тут поховані мої батьки. Це місто - це все, що у мене є.

З Днем Народження, Дніпро. З Днем Міста, моя любов. Тобі 240. А може ще й більше. Але коли мова йде про любов, то хіба вік має значення?" - написав міський голова Дніпра у себе на сторінці.

 

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...