App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра

10.09.2016 12:00
Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра
Привітання народного депутата Андрія Денисенка з Днем Дніпра
 
"Цей день міста в мого рідного Дніпра є особливий. Дніпро уперше святкує свій день з новою патріотичною владою, з новою очищеною назвою, новими масштабними планами і першими успіхами на новому шляху.
 
З небаченими досі городянам розмахом і енергією вичищаються і освітлюються мікрорайони, прибираються і звільняються від ларькових хащів вулиці, зноситься віковічний сухостій, запускаються мертві роками ліфти і, попри вереск і всі скарги і позови вілкульні на виділення кожної бюджетної копійки - асфальтуються внутріквартальні дороги, будуються стадіони і саджаються квіти.
 
Міський голова, а за ним його заступники, нові чиновники і депутати безпрецедентно відкриті, близькі до людей і відгукуються на кожне поставлене питання. Знаю це не лише із фейсбуку, а з десятків власних звернень і живого спілкування зі знайомими, сусідами і виборцями.
 
Дніпро змінюється, оживає його сильний й величний, приспаний і зневажений папєрєднікамі дух, закладаються підвалини і муруються обрії міста майбутнього. Після кожної революції в нас прийнято порівнювати досягнення із 13-м роком. Так от, одна красномовна цифра - назустріч дню міста і навздогін першому вересня. В моєму рідному Шевченківському, колишньому Бабушкінському районі, на ремонти шкіл і дитячих садочків, закупівлю для них меблів і обладнання цьогорік із місцевого бюджету виділено у 4 рази більше коштів, ніж у "стабільному" 2013 році під дбайливим керівництвом керівництвом Партії регіонів та її місцевих вождиків.
 
І причина одна - красти, брехати і зловживати владою у Дніпрі стали рівно в чотири рази менше, а працювати - рівно в чотири рази більше. І зміни, перші, але вже помітні - поруч з нами і посеред нас.
 
Саме цього роками чекали дніпряни, і в тому числі саме заради цього нового дихання своєї малої батьківщини ми робили революцію і боронимо нашу велику Україну.
 
Слава Дніпру! Слава Україні! З днем народження, рідне місто!"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...