App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра

10.09.2016 12:00
Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра
Привітання народного депутата Андрія Денисенка з Днем Дніпра
 
"Цей день міста в мого рідного Дніпра є особливий. Дніпро уперше святкує свій день з новою патріотичною владою, з новою очищеною назвою, новими масштабними планами і першими успіхами на новому шляху.
 
З небаченими досі городянам розмахом і енергією вичищаються і освітлюються мікрорайони, прибираються і звільняються від ларькових хащів вулиці, зноситься віковічний сухостій, запускаються мертві роками ліфти і, попри вереск і всі скарги і позови вілкульні на виділення кожної бюджетної копійки - асфальтуються внутріквартальні дороги, будуються стадіони і саджаються квіти.
 
Міський голова, а за ним його заступники, нові чиновники і депутати безпрецедентно відкриті, близькі до людей і відгукуються на кожне поставлене питання. Знаю це не лише із фейсбуку, а з десятків власних звернень і живого спілкування зі знайомими, сусідами і виборцями.
 
Дніпро змінюється, оживає його сильний й величний, приспаний і зневажений папєрєднікамі дух, закладаються підвалини і муруються обрії міста майбутнього. Після кожної революції в нас прийнято порівнювати досягнення із 13-м роком. Так от, одна красномовна цифра - назустріч дню міста і навздогін першому вересня. В моєму рідному Шевченківському, колишньому Бабушкінському районі, на ремонти шкіл і дитячих садочків, закупівлю для них меблів і обладнання цьогорік із місцевого бюджету виділено у 4 рази більше коштів, ніж у "стабільному" 2013 році під дбайливим керівництвом керівництвом Партії регіонів та її місцевих вождиків.
 
І причина одна - красти, брехати і зловживати владою у Дніпрі стали рівно в чотири рази менше, а працювати - рівно в чотири рази більше. І зміни, перші, але вже помітні - поруч з нами і посеред нас.
 
Саме цього роками чекали дніпряни, і в тому числі саме заради цього нового дихання своєї малої батьківщини ми робили революцію і боронимо нашу велику Україну.
 
Слава Дніпру! Слава Україні! З днем народження, рідне місто!"


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...