App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра

10.09.2016 12:00
Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра
Привітання народного депутата Андрія Денисенка з Днем Дніпра
 
"Цей день міста в мого рідного Дніпра є особливий. Дніпро уперше святкує свій день з новою патріотичною владою, з новою очищеною назвою, новими масштабними планами і першими успіхами на новому шляху.
 
З небаченими досі городянам розмахом і енергією вичищаються і освітлюються мікрорайони, прибираються і звільняються від ларькових хащів вулиці, зноситься віковічний сухостій, запускаються мертві роками ліфти і, попри вереск і всі скарги і позови вілкульні на виділення кожної бюджетної копійки - асфальтуються внутріквартальні дороги, будуються стадіони і саджаються квіти.
 
Міський голова, а за ним його заступники, нові чиновники і депутати безпрецедентно відкриті, близькі до людей і відгукуються на кожне поставлене питання. Знаю це не лише із фейсбуку, а з десятків власних звернень і живого спілкування зі знайомими, сусідами і виборцями.
 
Дніпро змінюється, оживає його сильний й величний, приспаний і зневажений папєрєднікамі дух, закладаються підвалини і муруються обрії міста майбутнього. Після кожної революції в нас прийнято порівнювати досягнення із 13-м роком. Так от, одна красномовна цифра - назустріч дню міста і навздогін першому вересня. В моєму рідному Шевченківському, колишньому Бабушкінському районі, на ремонти шкіл і дитячих садочків, закупівлю для них меблів і обладнання цьогорік із місцевого бюджету виділено у 4 рази більше коштів, ніж у "стабільному" 2013 році під дбайливим керівництвом керівництвом Партії регіонів та її місцевих вождиків.
 
І причина одна - красти, брехати і зловживати владою у Дніпрі стали рівно в чотири рази менше, а працювати - рівно в чотири рази більше. І зміни, перші, але вже помітні - поруч з нами і посеред нас.
 
Саме цього роками чекали дніпряни, і в тому числі саме заради цього нового дихання своєї малої батьківщини ми робили революцію і боронимо нашу велику Україну.
 
Слава Дніпру! Слава Україні! З днем народження, рідне місто!"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...