App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра

10.09.2016 12:00
Андрій Денисенко привітав містян з Днем Дніпра
Привітання народного депутата Андрія Денисенка з Днем Дніпра
 
"Цей день міста в мого рідного Дніпра є особливий. Дніпро уперше святкує свій день з новою патріотичною владою, з новою очищеною назвою, новими масштабними планами і першими успіхами на новому шляху.
 
З небаченими досі городянам розмахом і енергією вичищаються і освітлюються мікрорайони, прибираються і звільняються від ларькових хащів вулиці, зноситься віковічний сухостій, запускаються мертві роками ліфти і, попри вереск і всі скарги і позови вілкульні на виділення кожної бюджетної копійки - асфальтуються внутріквартальні дороги, будуються стадіони і саджаються квіти.
 
Міський голова, а за ним його заступники, нові чиновники і депутати безпрецедентно відкриті, близькі до людей і відгукуються на кожне поставлене питання. Знаю це не лише із фейсбуку, а з десятків власних звернень і живого спілкування зі знайомими, сусідами і виборцями.
 
Дніпро змінюється, оживає його сильний й величний, приспаний і зневажений папєрєднікамі дух, закладаються підвалини і муруються обрії міста майбутнього. Після кожної революції в нас прийнято порівнювати досягнення із 13-м роком. Так от, одна красномовна цифра - назустріч дню міста і навздогін першому вересня. В моєму рідному Шевченківському, колишньому Бабушкінському районі, на ремонти шкіл і дитячих садочків, закупівлю для них меблів і обладнання цьогорік із місцевого бюджету виділено у 4 рази більше коштів, ніж у "стабільному" 2013 році під дбайливим керівництвом керівництвом Партії регіонів та її місцевих вождиків.
 
І причина одна - красти, брехати і зловживати владою у Дніпрі стали рівно в чотири рази менше, а працювати - рівно в чотири рази більше. І зміни, перші, але вже помітні - поруч з нами і посеред нас.
 
Саме цього роками чекали дніпряни, і в тому числі саме заради цього нового дихання своєї малої батьківщини ми робили революцію і боронимо нашу велику Україну.
 
Слава Дніпру! Слава Україні! З днем народження, рідне місто!"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...