App Store Google Play

Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

09.09.2016 17:00
Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

Представник Асоціації молодих донорів України у Дніпрі Вікторія Іванова розповіла, як Donor.ua та дніпровський планетарій вирішили віддячити містянам за їх допомогу.

В Дніпрі стартувала соціальна акція, разом з Donor.ua і дніпровським планетарієм. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі «Мост-Дніпро».

«В рамках системи лояльності Donor.ua, всі донори, які реєструються в системі і здають кров, в якості подяки можуть скористатися запропонованими подарунками, серед них відвідування планетарію», - зазначила Вікторія Іванова.

Аби скористатися такою можливістю, людина має зареєструватися на ресурсі (в базі донорів), здати кров, після чого, документально підтвердити свою дію: в особистому кабінеті завантажити скан або фото довідки. Адміністратор підтверджує здійснену здачу крові, після чого, донору нараховується 100 бонусів.

«Бонуси можна буде в подальшому обміняти на наявні пропозиції. Після чого, людина отримує унікальний код, з яким приходить в той чи інший заклад і отримує свій подарунок», - розповіла представник Асоціації молодих донорів.

За словами Вікторії Іванової, крім відвідування планетарію, донори також мають можливість відвідати театр ім. Горького, зоопарк в парку ім. Л. Глоби, роледром, батут і багато іншого. Подарунки надаються організаціями міста та України в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...