App Store Google Play

Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

09.09.2016 17:00
Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

Представник Асоціації молодих донорів України у Дніпрі Вікторія Іванова розповіла, як Donor.ua та дніпровський планетарій вирішили віддячити містянам за їх допомогу.

В Дніпрі стартувала соціальна акція, разом з Donor.ua і дніпровським планетарієм. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі «Мост-Дніпро».

«В рамках системи лояльності Donor.ua, всі донори, які реєструються в системі і здають кров, в якості подяки можуть скористатися запропонованими подарунками, серед них відвідування планетарію», - зазначила Вікторія Іванова.

Аби скористатися такою можливістю, людина має зареєструватися на ресурсі (в базі донорів), здати кров, після чого, документально підтвердити свою дію: в особистому кабінеті завантажити скан або фото довідки. Адміністратор підтверджує здійснену здачу крові, після чого, донору нараховується 100 бонусів.

«Бонуси можна буде в подальшому обміняти на наявні пропозиції. Після чого, людина отримує унікальний код, з яким приходить в той чи інший заклад і отримує свій подарунок», - розповіла представник Асоціації молодих донорів.

За словами Вікторії Іванової, крім відвідування планетарію, донори також мають можливість відвідати театр ім. Горького, зоопарк в парку ім. Л. Глоби, роледром, батут і багато іншого. Подарунки надаються організаціями міста та України в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...