App Store Google Play

Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

09.09.2016 17:00
Як здати кров і безкоштовно відвідати планетарій

Представник Асоціації молодих донорів України у Дніпрі Вікторія Іванова розповіла, як Donor.ua та дніпровський планетарій вирішили віддячити містянам за їх допомогу.

В Дніпрі стартувала соціальна акція, разом з Donor.ua і дніпровським планетарієм. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі «Мост-Дніпро».

«В рамках системи лояльності Donor.ua, всі донори, які реєструються в системі і здають кров, в якості подяки можуть скористатися запропонованими подарунками, серед них відвідування планетарію», - зазначила Вікторія Іванова.

Аби скористатися такою можливістю, людина має зареєструватися на ресурсі (в базі донорів), здати кров, після чого, документально підтвердити свою дію: в особистому кабінеті завантажити скан або фото довідки. Адміністратор підтверджує здійснену здачу крові, після чого, донору нараховується 100 бонусів.

«Бонуси можна буде в подальшому обміняти на наявні пропозиції. Після чого, людина отримує унікальний код, з яким приходить в той чи інший заклад і отримує свій подарунок», - розповіла представник Асоціації молодих донорів.

За словами Вікторії Іванової, крім відвідування планетарію, донори також мають можливість відвідати театр ім. Горького, зоопарк в парку ім. Л. Глоби, роледром, батут і багато іншого. Подарунки надаються організаціями міста та України в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...