App Store Google Play

У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

09.09.2016 11:20
У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

На Дніпропетровщині почали пояснювати тонкощі створення проектів і шляхи винайдення інвесторів не тільки громадським організаціям, а й держслужбовцям, що допоможе створити співпрацю між владою і громадою у досягнені спільних результатів.

Нещодавно перший тренінг провели фахівці Центру міжнародного грантрайтінга у Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

Є цікава ідея – можеш отримати гроші на її реалізацію. Держслужбовцям області розповіли, як працювати у тандемі з громадськими організаціями та отримувати гранти на реалізацію спільних проектів. 

«Дніпропетровщина йде шляхом децентралізації. Потрібні нові підходи у розвитку громад. Один з таких – розробка грантових проектів. Щоб допомогти громадським організаціям та об’єднаним територіальним громадам області втілювати задуми у життя, при облдержадміністрації створили Центр міжнародного грантрайтінга. Його фахівці допомагають розробляти грантові проекти та представляти їх на міжнародних конкурсах», – розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Тренінги з грантрайтінга вже проводили для громадських організацій та об’єднаних територіальних громад регіону, розповіла координатор Центру міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській ОДА Ольга Катко.

«На часі – тренінги для держслужбовців. Ми розповідаємо, що таке грантові проекти, як знайти міжнародних донорів, як налагодити співпрацю з громадськими організаціями та працювати у тандемі з ними», – зазначила Ольга Котко.

Зустріч проходить у незвичному для держслужбовців форматі. Ніяких круглих столів та чіткого регламенту, натомість – максимум живого спілкування та цікавих практичних завдань.

Після невеличкої теоретичної частини учасників тренінгу ділять на чотири групи. Кожній дістається власна тема для написання грантового проекту.

«Нам запропонували такі теми – протидія корупції, правова освіта, енергоефективність та екологічна безпека. Ми обрали останню, – ділиться учасник тренінгу Максим Садовой. – Придумали, як збудувати сміттєпереробний завод».

Після презентацій, учасники тренінгу разом із фахівцями Центру міжнародного грантрайтінга при ОДА розбирають помилки. 

Наступний тренінг Центру міжнародного грантрайтінга запланований на кінець вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...