App Store Google Play

У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

09.09.2016 11:20
У Дніпрі навчають держслужбовців співпрацювати з громадами шляхом створення спільних проектів

На Дніпропетровщині почали пояснювати тонкощі створення проектів і шляхи винайдення інвесторів не тільки громадським організаціям, а й держслужбовцям, що допоможе створити співпрацю між владою і громадою у досягнені спільних результатів.

Нещодавно перший тренінг провели фахівці Центру міжнародного грантрайтінга у Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

Є цікава ідея – можеш отримати гроші на її реалізацію. Держслужбовцям області розповіли, як працювати у тандемі з громадськими організаціями та отримувати гранти на реалізацію спільних проектів. 

«Дніпропетровщина йде шляхом децентралізації. Потрібні нові підходи у розвитку громад. Один з таких – розробка грантових проектів. Щоб допомогти громадським організаціям та об’єднаним територіальним громадам області втілювати задуми у життя, при облдержадміністрації створили Центр міжнародного грантрайтінга. Його фахівці допомагають розробляти грантові проекти та представляти їх на міжнародних конкурсах», – розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Тренінги з грантрайтінга вже проводили для громадських організацій та об’єднаних територіальних громад регіону, розповіла координатор Центру міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській ОДА Ольга Катко.

«На часі – тренінги для держслужбовців. Ми розповідаємо, що таке грантові проекти, як знайти міжнародних донорів, як налагодити співпрацю з громадськими організаціями та працювати у тандемі з ними», – зазначила Ольга Котко.

Зустріч проходить у незвичному для держслужбовців форматі. Ніяких круглих столів та чіткого регламенту, натомість – максимум живого спілкування та цікавих практичних завдань.

Після невеличкої теоретичної частини учасників тренінгу ділять на чотири групи. Кожній дістається власна тема для написання грантового проекту.

«Нам запропонували такі теми – протидія корупції, правова освіта, енергоефективність та екологічна безпека. Ми обрали останню, – ділиться учасник тренінгу Максим Садовой. – Придумали, як збудувати сміттєпереробний завод».

Після презентацій, учасники тренінгу разом із фахівцями Центру міжнародного грантрайтінга при ОДА розбирають помилки. 

Наступний тренінг Центру міжнародного грантрайтінга запланований на кінець вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...