App Store Google Play

У Дніпрі до Дня міста відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

09.09.2016 08:30
У Дніпрі до Дня міста відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

8 вересня, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрилася Х Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра». Захід відвідали представники Дніпровської міської ради, художники, студенти театрально-художнього коледжу, поціновувачі мистецтва.

«Сьогодні традиційно напередодні Дня міста даємо старт святковому марафону заходів, відкриваючи вже вдесяте виставку «Чарівні барви Дніпра». Багато художників упродовж року ретельно готуються до цієї події. Тут представлені роботи різних жанрів, зокрема живопис, скульптура, портрети, натюрморти, графіка тощо. Запрошуємо дніпровців і гостей міста до виставкової зали помилуватися представленими роботами», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

За словами голови Дніпровської організації Національної спілки художників України Василя Мірошниченка, експозиція складається із понад 250 робіт художників не лише з Дніпра й області, а й з інших куточків України.

«Виставка працюватиме місяць. Її підсумки підбиватимемо в жовтні, до Дня художника. Особливістю цьогорічної виставки стане вручення премії ім. Григорія Чернявського,  нашого земляка, народного художника. Вона присуджуватиметься учасникам виставки вперше. Вручення премії відбудеться під час закриття виставки у трьох номінаціях: живопис, графіка та скульптурно-декоративне мистецтво», - зазначив Василь Мірошниченко.

«Дуже сподобалися представлені роботи – багато картин, розмаїття барв вражають. Найбільше сподобалися пейзажі та портрети. Мрію, що колись і мої роботи тут будуть», – ділиться  студентка театрально-художнього коледжу Айсел.

Виставка працюватиме до 8 жовтня у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України (Січеславська Набережна,11).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...