App Store Google Play

Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

09.09.2016 18:00
Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

9 вересня о 15.00 в кінотеатрі «Супутник» відбулося нагородження провідних працівників в галузі фізичної культури і спорту. Найкращим активістам заступник міського голови Олександр Шикуленко, директор департаменту гуманітарної політики Геннадій Глядчишин та депутат міської ради Наталія Демидова вручали подяки міського голови та пам'ятні подарунки. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Захід провели в переддень святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, що припадає на другу суботу вересня (Наказ президента від 29 червня 1994 року 340/94).

«Традиційно у цей день перші обличчя міста нагороджують найкращих тренерів. Ми працюємо не один десяток років, тому дуже приємно отримувати заохочення та підбивати підсумки наших старань», - розповіла у спеціальному інтерв’ю Дніпрграду заступник директора КПНЗ МДЮСШ з ігрових видів спорту Дніпровської міської ради Наталя Дубовська.

Кращими з кращих стали директори дитячо-юнацьких шкіл міста, комунальних підприємств, голови фізкультурно-спортивних товариств, голови міських федерацій з різних видів спорту, видатні тренери-викладачі, представники Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету та ветерани спорту. Завдяки професійним якостям цих людей спортивний рівень нашого міста зростає з кожним роком.

«Тільки за минулий рік наші спортсмени завоювали 1791 медаль різного номіналу, 17 з них – на Чемпіонаті світу, 28 – на Чемпіонаті Європи, - наголосив заступник міського голови. - Міська влада і надалі максимально сприятиме розвитку спортивній системі».

В місті Дніпро працює 30 спортивних шкіл, 77 федерацій з різних видів спорту, проведено близько 300 спортивно-масових заходів, чемпіонатів та кубків міста та більш 30 змагань міжнародного рівня. Сьогодні наші спортсмени гідно представляють Дніпро та виборюють перемоги. Дніпро – спортивна столиця України!

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...