App Store Google Play

Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

09.09.2016 18:00
Кращих працівників фізичної культури і спорту зводили в "Супутник" і роздали грамоти

9 вересня о 15.00 в кінотеатрі «Супутник» відбулося нагородження провідних працівників в галузі фізичної культури і спорту. Найкращим активістам заступник міського голови Олександр Шикуленко, директор департаменту гуманітарної політики Геннадій Глядчишин та депутат міської ради Наталія Демидова вручали подяки міського голови та пам'ятні подарунки. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Захід провели в переддень святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, що припадає на другу суботу вересня (Наказ президента від 29 червня 1994 року 340/94).

«Традиційно у цей день перші обличчя міста нагороджують найкращих тренерів. Ми працюємо не один десяток років, тому дуже приємно отримувати заохочення та підбивати підсумки наших старань», - розповіла у спеціальному інтерв’ю Дніпрграду заступник директора КПНЗ МДЮСШ з ігрових видів спорту Дніпровської міської ради Наталя Дубовська.

Кращими з кращих стали директори дитячо-юнацьких шкіл міста, комунальних підприємств, голови фізкультурно-спортивних товариств, голови міських федерацій з різних видів спорту, видатні тренери-викладачі, представники Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету та ветерани спорту. Завдяки професійним якостям цих людей спортивний рівень нашого міста зростає з кожним роком.

«Тільки за минулий рік наші спортсмени завоювали 1791 медаль різного номіналу, 17 з них – на Чемпіонаті світу, 28 – на Чемпіонаті Європи, - наголосив заступник міського голови. - Міська влада і надалі максимально сприятиме розвитку спортивній системі».

В місті Дніпро працює 30 спортивних шкіл, 77 федерацій з різних видів спорту, проведено близько 300 спортивно-масових заходів, чемпіонатів та кубків міста та більш 30 змагань міжнародного рівня. Сьогодні наші спортсмени гідно представляють Дніпро та виборюють перемоги. Дніпро – спортивна столиця України!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...