App Store Google Play

Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

09.09.2016 12:20
Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

23-річного Євгена до лікарні Мечникова привезли 15 серпня і до сьогоднішнього дня медики боролись за його життя. До війни хлопець працював охоронцем, втім щойно ризвали - пішов до армії. Відслужив добровольцем, потім повернувся на службу за контрактом. Подробиць трагічного поранення не памятає. У свідомості тільки два спогади — як був на позиції, а наступний — як приходить до тями після операцій.

Сестрі пораненого побратими Євгена розповіли, що хлопець отримав мінно-вибухове поранення під Старогнатівкою. До лікарні його доставили гелікоптером. Оперували спочатку нейрохірурги — у хлопця було багато осколків у мозку.

За словами головного лікаря Сергія Риженко, без допомоги нейрохірургів хлопець міг загинути просто на операційному столі  - мав важку черепно-мозкову травму і осколки в головному мозку.

Нейрохірурги діставали уламки всю ніч і зробили це вдало - боєць вижив. Однак під час обстеження виявили проблеми із серцем. 

Наступний етап лікування — операція на серці. Її проведуть в Києві лікарі з інституту Амосова.

Як розповів Василь Лазоришинець, директор національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, операція буде виконуватись на відкритому серці. Лікарі дістануть осколок, який застряг дуже близько до коронарних артерій. Якщо він зачепить коронарну артерію, може викликати інфаркт.

Транспортувати Євгена до Києва планують у понеділок. Якщо медики встигнуть зробити всі необхідні процедури до того часу, прооперують хлопця того ж дня. 

Сестра бійця Олена Побігуца вірить у професіоналізм лікарів і вдячна за порятунок брата. Олена впевнена, що вже незабаром Євген своїми ногами вийде з лікарні і поїде додому.

9 каналHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...