App Store Google Play

Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

09.09.2016 12:20
Дніпровські лікарі врятували життя важкопораненого бійця

23-річного Євгена до лікарні Мечникова привезли 15 серпня і до сьогоднішнього дня медики боролись за його життя. До війни хлопець працював охоронцем, втім щойно ризвали - пішов до армії. Відслужив добровольцем, потім повернувся на службу за контрактом. Подробиць трагічного поранення не памятає. У свідомості тільки два спогади — як був на позиції, а наступний — як приходить до тями після операцій.

Сестрі пораненого побратими Євгена розповіли, що хлопець отримав мінно-вибухове поранення під Старогнатівкою. До лікарні його доставили гелікоптером. Оперували спочатку нейрохірурги — у хлопця було багато осколків у мозку.

За словами головного лікаря Сергія Риженко, без допомоги нейрохірургів хлопець міг загинути просто на операційному столі  - мав важку черепно-мозкову травму і осколки в головному мозку.

Нейрохірурги діставали уламки всю ніч і зробили це вдало - боєць вижив. Однак під час обстеження виявили проблеми із серцем. 

Наступний етап лікування — операція на серці. Її проведуть в Києві лікарі з інституту Амосова.

Як розповів Василь Лазоришинець, директор національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, операція буде виконуватись на відкритому серці. Лікарі дістануть осколок, який застряг дуже близько до коронарних артерій. Якщо він зачепить коронарну артерію, може викликати інфаркт.

Транспортувати Євгена до Києва планують у понеділок. Якщо медики встигнуть зробити всі необхідні процедури до того часу, прооперують хлопця того ж дня. 

Сестра бійця Олена Побігуца вірить у професіоналізм лікарів і вдячна за порятунок брата. Олена впевнена, що вже незабаром Євген своїми ногами вийде з лікарні і поїде додому.

9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...