App Store Google Play

Як патрулюють акваторію Дніпра

08.09.2016 18:30
Як патрулюють акваторію Дніпра

З 6 червня патрульна поліція Дніпра спільно з аеророзвідкою спецпідрозділу «Дніпро-1» проходить водне патрулювання акваторії міста. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «МОСТ-ДНІПРО» розповів інспектор патрульної поліції "Водний патруль" Олексій Шевченко.

«Для Дніпра було виділено 42 патрульних поліцейських для цілодобового позмінного патрулювання акваторії р. Дніпро, р. Самара і їх приток. Для цього Управлінням було передано 2 катери, третій знаходиться на ремонті, також патрулюють 2 автомобілі»,  - розповів Олексій Шевченко.

За цей час патрульна поліція на воді перевірила документи та технічний стан понад 2,5 тис. суден, також перевіряють людей, які знаходяться на водоймах або недалеко від них - це прибдизно 1 тис. осіб.

«Влітку патрульними поліцейськими було виявлено та знищено понад 35 км браконьєрських сіток. Нами були недопущені на воду рибалки із забороненим засобом - електровудкою», - розповів офіцер поліції.

Співробітник спецпідрозділу поліції «Дніпро-1» розповів, що завдяки патрулювання за допомогою безпілотників було складено 40 протоколів про порушення.

«Коли з'явилася можливість співпрацювати з поліцією, ми створили нову методику з моніторингу природних ресурсів за допомогою нашого бойового досвіду, а саме з залученням бойової авіації. За допомогою безпілотників ми патрулюємо віддалені ділянки природних ресурсів, заповідників - там, куди не завжди можливо оперативно доїхати і зреагувати. Наші апарати фіксують на фото і відео порушення та передають цю інформацію поліції. За час патрулювання, за матеріалами, які зафіксували безпілотники, було складено понад 40 протоколів », - повідомив Дмитро Кібзун.

За словами інспектора під час патрулювання поліціянти врятували четверо людей, які з різних причин опинилися у воді і могли загинути, та завдяки оперативним діям співробітників, були вчасно госпіталізовані.

Також під час патрулювання було виявлено раніше судимий за розбещення неповнолітніх чоловік, який на катері віз дітей на острів. Завдяки вчасному реагувнню поліції, протизаконні дії відносно неповнолітніх були не допущені, діти повернуті батькам, а зловмисник затриманий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...