App Store Google Play

Впровадження новітніх парковок у Дніпрі знов переноситься - автомати замінять людей в жовтні

08.09.2016 08:00
Впровадження новітніх парковок у Дніпрі знов переноситься - автомати замінять людей в жовтні

Завдяки тому, що з квітня 2016 року розпочався процес повернення муніципальних парковок у власність міста, розпочались переговори з іноземними інвесторами, які допоможуть покращити і повністю автоматизувати стоянки. Хоча і було обіцяно, що зміни в цій сфері відбудуться вже у вересні, через те що комунальники зіткнулися с рядом проблем, воно переноситься ще на два місяці.

На якій основі виникли проблеми і у якій стадії знаходиться реформування паркувальних майданчиків Дніпра, розповів директор комунального підприємства «Міськавтопарк» Сергій Писаренко на прес-конференції у міськраді Дніпра, передає Дніпроград з місця події.

Зовсім нещодавно власниками дніпровських парковок були сумнівні підприємці, депутати та посадовці, які систематично займались незаконною діяльність шляхом введення влади в оману. Однією зі схем недоброчесних власників було неправильне вказання існуючих місць для паркування, в результаті чого вони сплачували податки не в повній мірі.

За вирішення саме цієї проблеми нещодавно взявся мер міста Борис Філатов. За його ініціативи по закінченню терміну аренди державної землі під паркування, продовження договору навмисно не відбувається.

Від так станом на вересень 21 центральна денна парковка знаходиться на балансі  КП «Міськавтопарк», що дозволяє уникнути будь-які махінації. Комунальне підприємство здійснює контроль кількості паркувальних місць підвладних на підвладних територіях.

«Коли ми отримали парковку на площі Героїв Майдану, здивувались, бо за документами вважається, що там, якщо не помиляюсь, 78 місць, а реальних близько 150», - говорить директор комунального підприємства «Міськавтопарк» Сергій Писаренко.

Також за його словами в місті не одна така парковка, і їх виявлення допоможе місту отримати вдвічі більше коштів за аренду землі під стоянку.

Окрім цього комунальне підприємство встановлює демократичну ціну і робить роботу операторів прозорою.

«Коли ви оплачуєте парковку, вам повинні видати чек. Тільки тоді ви можете бути впевненими, що ваші кошти підуть у бюджет міста, а не просто комусь у кишеню», - розповідає Сергій Писаренко.

Але на цьому модернізація тільки починається. Наразі влада міста веде переговори з іноземними інвесторами, які воліють впровадити в Дніпрі сучасну систему паркування. За право встановити в місті спеціальну розмітку, знаки і апарати наразі бориться три компанії.

«Це, і литовці, і англійці. Вони вже мають план роботи і практичні навички у своїх країнах»,-пояснює Сергій Писаренко.

Передбачається, що іноземні компанії привезуть новітні апарати, за допомогою яких повністю перекриється корупційний канал «гроші в кишеню оператору-власнику». Диво-машини будуть оснащенні послугами номінальної і термінальної оплати і будуть зроблені з  непробивних матеріалів, що захистить їх від актів вандалізму.

Також нові впровадження імовірно допоможуть вирішити проблеми з охороною авто. В нових правилах інвесторів може бути страховий поліс, проте така практика ще не впроваджена в договір.

Укласти договір з інвесторами планується до кінця місяця, а почати впроваджувати зміни - з кінця жовтня.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...