App Store Google Play

На Дніпропетровщині виховуватимуть адвокатів, аби не повторити помилок автомайдану

08.09.2016 12:20
На Дніпропетровщині виховуватимуть адвокатів, аби не повторити помилок автомайдану

Сьогодні, 8 вересня, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li представники спілки адвокатів Дніпропетровської області заявили про готовність перевіряти якість роботи адвокатів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Не всі прошарки населення достатньо матеріально забезпечені, – наголосила в. о. голови ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко. – За статтею 577 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» адвокати мають надавати громадянам таку підтримку. Але ми помітили тенденцію спадання якості даних послуг. Саме тому створили комісію, аби кожен дніпрянин міг поскаржитись і отримати захист».

8 компетентних осіб, досвід роботи яких складає не менше 10 років, спрямують свою увагу переважно не на покарання, а на виховання адвокатів.

Віталій Погосян – голова комісії – нагадав про події на Дніпропетровському майдані 26 січня 2014 року. Зауважимо, через адвокатську халатність міські активісти не отримали належної правової допомоги, і, відповідно, така ситуація обурила всю громадськість.

«Найсуворішим покаранням буде позбавлення прав вести адвокатську діяльність, також робитимемо догани. – сказав Віталій Погосян».

За останні три роки регіональним центром надання безоплатної допомоги громадянам України видано 16 тис. доручень на ведення кримінальних справ, із них зафіксовано 50 скарг.

«Кількість звернень до нашого центру відносно невелика, можливо це пов’язано з тим, що люди не знають у кого просити підтримки. – Розповіла директор обласного центру з надання вторинної правової допомоги Людмила Яцуба».

Залишити скаргу та отримати допомогу від спілки адвокатів можна з 9 до 18 години за адресою вул. Олеся Гончара 28/2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...