App Store Google Play

На Дніпропетровщині виховуватимуть адвокатів, аби не повторити помилок автомайдану

08.09.2016 12:20
На Дніпропетровщині виховуватимуть адвокатів, аби не повторити помилок автомайдану

Сьогодні, 8 вересня, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li представники спілки адвокатів Дніпропетровської області заявили про готовність перевіряти якість роботи адвокатів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Не всі прошарки населення достатньо матеріально забезпечені, – наголосила в. о. голови ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко. – За статтею 577 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» адвокати мають надавати громадянам таку підтримку. Але ми помітили тенденцію спадання якості даних послуг. Саме тому створили комісію, аби кожен дніпрянин міг поскаржитись і отримати захист».

8 компетентних осіб, досвід роботи яких складає не менше 10 років, спрямують свою увагу переважно не на покарання, а на виховання адвокатів.

Віталій Погосян – голова комісії – нагадав про події на Дніпропетровському майдані 26 січня 2014 року. Зауважимо, через адвокатську халатність міські активісти не отримали належної правової допомоги, і, відповідно, така ситуація обурила всю громадськість.

«Найсуворішим покаранням буде позбавлення прав вести адвокатську діяльність, також робитимемо догани. – сказав Віталій Погосян».

За останні три роки регіональним центром надання безоплатної допомоги громадянам України видано 16 тис. доручень на ведення кримінальних справ, із них зафіксовано 50 скарг.

«Кількість звернень до нашого центру відносно невелика, можливо це пов’язано з тим, що люди не знають у кого просити підтримки. – Розповіла директор обласного центру з надання вторинної правової допомоги Людмила Яцуба».

Залишити скаргу та отримати допомогу від спілки адвокатів можна з 9 до 18 години за адресою вул. Олеся Гончара 28/2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...