App Store Google Play

Києво-Могилянська бізнес школа провела виїзні заняття на Дніпропетровщині

08.09.2016 20:30
Києво-Могилянська бізнес школа провела виїзні заняття на Дніпропетровщині

У чому секрет успішного менеджменту, як народжуються ідеї та як їх втілити у життя. Відповіді на ці питання шукають бізнесмени зі всієї України на заняттях Києво-Могилянської бізнес школи. Цього тижня навчання проходить на Дніпропетровщині. Бізнесмени переймають досвід провідних менеджерів та підприємств регіону. Першим поділився стратегією успіху радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Він людина бізнесу та ніколи не був чиновником. Саме тому Валентин Резніченко запросив його на посаду радника з реформ та інновацій. Прийшовши до Дніпропетровської ОДА разом з командою Валентина Резніченка, Юрій Голик руйнує заскорублі правила бюрократичної машини та вибудовує новий бізнес-підхід до роботи державного органу.

«Основний підхід команди Валентина Резніченка до роботи – не говорити «ні», а зробити, щоб було «так». Такої роботи ми вимагаємо від держслужбовців з досвідом та нових співробітників ОДА. Всі повинні розуміти, що наш клієнт – мешканці регіону, і ми на них працюємо», - розповідає радник голови ОДА Юрій Голик.

Така позиція дозволила зробити вже немало. Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні розпочала проводити держзакупівлі за допомогою електронної системи «Prozorro». Сьогодні Дніпропетровщина у трійці лідерів за кількістю торгів в електронній системі та лідер за якістю роботи в «Prozorro». Завдяки електронним закупівлям Дніпропетровська область вже заощадила 186 мільйонів державних коштів.

Дніпропетровщина перший в Україні регіон, де адміністративні послуги почали надавати онлайн. Сьогодні, не виходячи з дому, мешканці області можуть оформити субсидію, довідки, виплату на дитину, подати заявку на отримання чи зміну паспорта, зареєструвати новонароджену дитину. Загалом онлайн вже 220 адмінпослуг.

«Будь-які зміни завжди натикаються на тисячі заборон. Система пручається. Відмовка проста – «якщо ніхто цього ще не робив, значить не можна». Однак ми руйнуємо стереотипи і робимо якраз те, чого ніхто ніколи не робив. Саме тому Дніпропетровщина попереду», - наголосив радник голови ОДА.

Перевіряють якість своєї роботи в ОДА за допомогою контакт-центру. Він складається з гарячої лінії, сайту «e-contact» та мобільного додатку «e-contact». У будь-який зручний спосіб мешканці регіону можуть звертатися до ОДА та розповідати про свої проблеми. Система оцінки якості роботи проста: реформують галузь, зменшується кількість звернень з цього питання, значить стратегія правильна.

«У Дніпропетровщини є чому повчитися. Регіон має певне ДНК. Тут цікавий бізнес. Головне, що тут не совковий підхід. І чим більше буде в державному управлінні таких людей як представники Дніпропетровської ОДА, тим швидше ми зробимо крок вперед. Було цікаво подивитися на спосіб мислення та задачі, які перед собою ставлять тут», - ділиться враженнями від лекції маркетинг-директор Києво-Могилянської бізнес школи Алла Ліпинська.

Новий досвід від занять на Дніпропетровщині отримали й слухачі школи. Віталій Попович у минулому працівник державної структури. Сьогодні прагне розпочати власну справу. Говорить, що лекція радника голови ОДА допомогла йому знайти багато відповідей для себе.

«Дніпропетровщина – перша в Україні у багатьох напрямках. Не дивлячись на бюрократію та низку обмежень, у цьому регіоні вже реалізовано багато цікавих проектів. Думаю, що вже після того, як повернусь додому в Закарпаття, буду приїздити сюди та переймати позитивний досвід», - розповідає Віталій Попович.

Курси Києво-Могилянської бізнес школи на Дніпропетровщині триватимуть 4 дні. За цей час 25 слухачів – досвідчені та починаючі бізнесмени зі всієї України поспілкуються з провідними менеджерами регіону, відвідають основні підприємства.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...