App Store Google Play

Як отримати землю від держави учасникам АТО?

07.09.2016 14:20
Як отримати землю від держави учасникам АТО?

7 вересня на прес-конференції про порядок і статистику забезпечення земельними ділянками учасників АТО розповіла в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Катерина Чередник. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма видачі земельних наділів набирає обертів. Цього року виділено державою 2,5 млн. грн. на оформлення необхідних документів. Будь-який учасник бойових дій у зоні АТО має позачергове право на отримання землі відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Темпи розподілення ділянок, порівняно з минулим роком значно виросли.

«Ми провели аналіз роботи за чотири місяці 2015 року і за чотири 2016. Результати, дійсно, вражаючі: 1754 і 5528 опрацьованих заяв відповідно. – запевнила Катерина Чередник».

За останні три тижні Дніпропетровська область вийшла в лідери за кількістю отриманих земельних ділянок. Приблизно в 3-4 рази швидше мешканці Дніпропетровщини отримують свою частину землі, порівняно з мешканцями інших областей. Процедура передбачає підготовку та оформлення документів протягом 6 місяців, але завдяки зусиллям представників Держгеокадастру Дніпра, дана операція скоротилася вдвічі.

«22 райони Дніпропетровської області надають земельні ділянки, серед них є і рекордсмени. – сказала Катерина Чередник. – Дніпровський район надав 139 ділянок, Криворізький – 173, Синельніковський – 172, Нікопольський – 222».

Нагадаємо, всі громадяни України мають право на отримання землі від держави порядком, визначеним статтею 118 Земельного кодексу.

Теги: АТО, земля


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...