App Store Google Play

Як отримати землю від держави учасникам АТО?

07.09.2016 14:20
Як отримати землю від держави учасникам АТО?

7 вересня на прес-конференції про порядок і статистику забезпечення земельними ділянками учасників АТО розповіла в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Катерина Чередник. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма видачі земельних наділів набирає обертів. Цього року виділено державою 2,5 млн. грн. на оформлення необхідних документів. Будь-який учасник бойових дій у зоні АТО має позачергове право на отримання землі відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Темпи розподілення ділянок, порівняно з минулим роком значно виросли.

«Ми провели аналіз роботи за чотири місяці 2015 року і за чотири 2016. Результати, дійсно, вражаючі: 1754 і 5528 опрацьованих заяв відповідно. – запевнила Катерина Чередник».

За останні три тижні Дніпропетровська область вийшла в лідери за кількістю отриманих земельних ділянок. Приблизно в 3-4 рази швидше мешканці Дніпропетровщини отримують свою частину землі, порівняно з мешканцями інших областей. Процедура передбачає підготовку та оформлення документів протягом 6 місяців, але завдяки зусиллям представників Держгеокадастру Дніпра, дана операція скоротилася вдвічі.

«22 райони Дніпропетровської області надають земельні ділянки, серед них є і рекордсмени. – сказала Катерина Чередник. – Дніпровський район надав 139 ділянок, Криворізький – 173, Синельніковський – 172, Нікопольський – 222».

Нагадаємо, всі громадяни України мають право на отримання землі від держави порядком, визначеним статтею 118 Земельного кодексу.

Теги: АТО, земля

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...