App Store Google Play

Як отримати землю від держави учасникам АТО?

07.09.2016 14:20
Як отримати землю від держави учасникам АТО?

7 вересня на прес-конференції про порядок і статистику забезпечення земельними ділянками учасників АТО розповіла в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Катерина Чередник. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма видачі земельних наділів набирає обертів. Цього року виділено державою 2,5 млн. грн. на оформлення необхідних документів. Будь-який учасник бойових дій у зоні АТО має позачергове право на отримання землі відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Темпи розподілення ділянок, порівняно з минулим роком значно виросли.

«Ми провели аналіз роботи за чотири місяці 2015 року і за чотири 2016. Результати, дійсно, вражаючі: 1754 і 5528 опрацьованих заяв відповідно. – запевнила Катерина Чередник».

За останні три тижні Дніпропетровська область вийшла в лідери за кількістю отриманих земельних ділянок. Приблизно в 3-4 рази швидше мешканці Дніпропетровщини отримують свою частину землі, порівняно з мешканцями інших областей. Процедура передбачає підготовку та оформлення документів протягом 6 місяців, але завдяки зусиллям представників Держгеокадастру Дніпра, дана операція скоротилася вдвічі.

«22 райони Дніпропетровської області надають земельні ділянки, серед них є і рекордсмени. – сказала Катерина Чередник. – Дніпровський район надав 139 ділянок, Криворізький – 173, Синельніковський – 172, Нікопольський – 222».

Нагадаємо, всі громадяни України мають право на отримання землі від держави порядком, визначеним статтею 118 Земельного кодексу.

Теги: АТО, земля

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...