App Store Google Play

Як отримати землю від держави учасникам АТО?

07.09.2016 14:20
Як отримати землю від держави учасникам АТО?

7 вересня на прес-конференції про порядок і статистику забезпечення земельними ділянками учасників АТО розповіла в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Катерина Чередник. Повідомляє Дніпроград з місця подій.

Програма видачі земельних наділів набирає обертів. Цього року виділено державою 2,5 млн. грн. на оформлення необхідних документів. Будь-який учасник бойових дій у зоні АТО має позачергове право на отримання землі відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Темпи розподілення ділянок, порівняно з минулим роком значно виросли.

«Ми провели аналіз роботи за чотири місяці 2015 року і за чотири 2016. Результати, дійсно, вражаючі: 1754 і 5528 опрацьованих заяв відповідно. – запевнила Катерина Чередник».

За останні три тижні Дніпропетровська область вийшла в лідери за кількістю отриманих земельних ділянок. Приблизно в 3-4 рази швидше мешканці Дніпропетровщини отримують свою частину землі, порівняно з мешканцями інших областей. Процедура передбачає підготовку та оформлення документів протягом 6 місяців, але завдяки зусиллям представників Держгеокадастру Дніпра, дана операція скоротилася вдвічі.

«22 райони Дніпропетровської області надають земельні ділянки, серед них є і рекордсмени. – сказала Катерина Чередник. – Дніпровський район надав 139 ділянок, Криворізький – 173, Синельніковський – 172, Нікопольський – 222».

Нагадаємо, всі громадяни України мають право на отримання землі від держави порядком, визначеним статтею 118 Земельного кодексу.

Теги: АТО, земля

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...