App Store Google Play

У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

07.09.2016 15:40
 У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

Відтепер дніпряни мають змогу електронно подати заявку на отримання безоплатних послуг адвоката, встати в чергу за довідкою «Дитина війни» і без бюрократичної тяганини зняти з реєстрації померлого родича. Про це повідомив Дмитро Дубілет на свій сторінці у Facebook.

«Ми запустили нові 4 послуги на iGov. Перша - це звернення за безоплатною правовою допомогою», - пише Дмитро Дубілет.

Нещодавно Мін'юст затвердив нову послугу для пільгових верств населення, проти яких проводиться кримінальна або адміністративна справа, а працівники iGov вирішили спростити її.

Заявник (або його довірена особа) оформлює заявку через iGov, і Центр безкоштовної правової допомоги призначає адвоката, який допоможе з представництвом в суді або в складанні процесуальних документів. Наразі послуга повністю електронна, поки що тільки в Дніпропетровській області.

Другою новою послугою є зняття з місця реєстрації в зв'язку зі смертю.

«Процедури, які доводиться пройти рідним у зв'язку зі смертю людини - це бюрократичний пекло. Ця "послуга" - один з безлічі безглуздих компонентів цього пекла. Але поки все це не спростили, запускаємо в електронному вигляді хоча б те, що є», - говорить Дмитро Дубілет.

Також відтепер видача довідок "Дитина війни" є частково автоматизованою.

«Повністю від очного візиту тут позбутися не вдається, але хоча б скорочуємо кількість візитів на один», - зазначає Дубілет.

А ось останню на сьогодні і ймовірно змістовну послугу керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет вирішив залишити поки без коментарів:

«А про четверту послугу розповім до кінця тижня окремим постом», - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...