App Store Google Play

У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

07.09.2016 15:40
 У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

Відтепер дніпряни мають змогу електронно подати заявку на отримання безоплатних послуг адвоката, встати в чергу за довідкою «Дитина війни» і без бюрократичної тяганини зняти з реєстрації померлого родича. Про це повідомив Дмитро Дубілет на свій сторінці у Facebook.

«Ми запустили нові 4 послуги на iGov. Перша - це звернення за безоплатною правовою допомогою», - пише Дмитро Дубілет.

Нещодавно Мін'юст затвердив нову послугу для пільгових верств населення, проти яких проводиться кримінальна або адміністративна справа, а працівники iGov вирішили спростити її.

Заявник (або його довірена особа) оформлює заявку через iGov, і Центр безкоштовної правової допомоги призначає адвоката, який допоможе з представництвом в суді або в складанні процесуальних документів. Наразі послуга повністю електронна, поки що тільки в Дніпропетровській області.

Другою новою послугою є зняття з місця реєстрації в зв'язку зі смертю.

«Процедури, які доводиться пройти рідним у зв'язку зі смертю людини - це бюрократичний пекло. Ця "послуга" - один з безлічі безглуздих компонентів цього пекла. Але поки все це не спростили, запускаємо в електронному вигляді хоча б те, що є», - говорить Дмитро Дубілет.

Також відтепер видача довідок "Дитина війни" є частково автоматизованою.

«Повністю від очного візиту тут позбутися не вдається, але хоча б скорочуємо кількість візитів на один», - зазначає Дубілет.

А ось останню на сьогодні і ймовірно змістовну послугу керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет вирішив залишити поки без коментарів:

«А про четверту послугу розповім до кінця тижня окремим постом», - зазначив він.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...