App Store Google Play

У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

07.09.2016 15:40
 У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

Відтепер дніпряни мають змогу електронно подати заявку на отримання безоплатних послуг адвоката, встати в чергу за довідкою «Дитина війни» і без бюрократичної тяганини зняти з реєстрації померлого родича. Про це повідомив Дмитро Дубілет на свій сторінці у Facebook.

«Ми запустили нові 4 послуги на iGov. Перша - це звернення за безоплатною правовою допомогою», - пише Дмитро Дубілет.

Нещодавно Мін'юст затвердив нову послугу для пільгових верств населення, проти яких проводиться кримінальна або адміністративна справа, а працівники iGov вирішили спростити її.

Заявник (або його довірена особа) оформлює заявку через iGov, і Центр безкоштовної правової допомоги призначає адвоката, який допоможе з представництвом в суді або в складанні процесуальних документів. Наразі послуга повністю електронна, поки що тільки в Дніпропетровській області.

Другою новою послугою є зняття з місця реєстрації в зв'язку зі смертю.

«Процедури, які доводиться пройти рідним у зв'язку зі смертю людини - це бюрократичний пекло. Ця "послуга" - один з безлічі безглуздих компонентів цього пекла. Але поки все це не спростили, запускаємо в електронному вигляді хоча б те, що є», - говорить Дмитро Дубілет.

Також відтепер видача довідок "Дитина війни" є частково автоматизованою.

«Повністю від очного візиту тут позбутися не вдається, але хоча б скорочуємо кількість візитів на один», - зазначає Дубілет.

А ось останню на сьогодні і ймовірно змістовну послугу керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет вирішив залишити поки без коментарів:

«А про четверту послугу розповім до кінця тижня окремим постом», - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...