App Store Google Play

У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

07.09.2016 15:40
 У Дніпрі запуск ексклюзивних електронних держпослуг продовжується: додано ще 4

Відтепер дніпряни мають змогу електронно подати заявку на отримання безоплатних послуг адвоката, встати в чергу за довідкою «Дитина війни» і без бюрократичної тяганини зняти з реєстрації померлого родича. Про це повідомив Дмитро Дубілет на свій сторінці у Facebook.

«Ми запустили нові 4 послуги на iGov. Перша - це звернення за безоплатною правовою допомогою», - пише Дмитро Дубілет.

Нещодавно Мін'юст затвердив нову послугу для пільгових верств населення, проти яких проводиться кримінальна або адміністративна справа, а працівники iGov вирішили спростити її.

Заявник (або його довірена особа) оформлює заявку через iGov, і Центр безкоштовної правової допомоги призначає адвоката, який допоможе з представництвом в суді або в складанні процесуальних документів. Наразі послуга повністю електронна, поки що тільки в Дніпропетровській області.

Другою новою послугою є зняття з місця реєстрації в зв'язку зі смертю.

«Процедури, які доводиться пройти рідним у зв'язку зі смертю людини - це бюрократичний пекло. Ця "послуга" - один з безлічі безглуздих компонентів цього пекла. Але поки все це не спростили, запускаємо в електронному вигляді хоча б те, що є», - говорить Дмитро Дубілет.

Також відтепер видача довідок "Дитина війни" є частково автоматизованою.

«Повністю від очного візиту тут позбутися не вдається, але хоча б скорочуємо кількість візитів на один», - зазначає Дубілет.

А ось останню на сьогодні і ймовірно змістовну послугу керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет вирішив залишити поки без коментарів:

«А про четверту послугу розповім до кінця тижня окремим постом», - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...