App Store Google Play

Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

07.09.2016 13:40
Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

7 вересня під час сесії вже Дніпровської міської ради сьомого скликання, в розпал обговорення питання щодо прийняття програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки невідомий пройшов у сесійну залу, поклав на стіл депутата від Опозиційного блоку предмет і спокійно вийшов із зали.

Як з'ясувалося вже за кілька секунд, предметом виявився льодяник у формі чоловічого статевого органу на паличці. Про це стало відомо від самого Суханова, який почав вимахувати солодощами на адресу президії міської ради.

Головуючий на сесії міський голова Борис Філатов навіть перервав доповідь депутата Хозіна з приводу малозрозумілої для більшості присутніх реформи бюджетування і звернувся до Суханова з питанням "Що ви там мені показуєте!? Мені за моніторами не видко".

З'ясувавши, чим його хоче пригостити "опозиціонер", міський голова від такого подарунку відмовився, а Суханов залишив свою солодку іграшку на трибуні президії.

Відповідальність за перетворення сесійної зали на цирк з непристойними жартами поки ніхто на себе не взяв. Сам Суханов стверджує, що таким чином з нього глузують прихильники чинної влади. Водночас представники правлячої коаліції та присутні журналісти зауважують, що хлопець, який приніс солодощі в залу, був схожий на кур'єра, а Суханов, побачивши "іграшку" не обурився, а навпаки, намагався передати її саме міському голові, відтак не виключено, що сам регіонал і є ініціатором вистави.

Нагадаємо, раніше Суханов уже відзначався ексцентричними "подарунками" і ніколи не ходить на роботу з порожніми руками. Нещодавно він намагався пронести в будівлю міськради пакет власного сміття, а потім - дати "хабаря" заступнику міського голови, викорситовуючи 10 гривень з печаткою терористичної організації "ДНР".

У Дніпрі була зареєстрована петиція щодо необхідності примусової психіатричної експертизи депутата.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...