App Store Google Play

Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

07.09.2016 13:40
Під час сесії міськради Дніпра депутат від ОБ вимахував солодким статевим органом

7 вересня під час сесії вже Дніпровської міської ради сьомого скликання, в розпал обговорення питання щодо прийняття програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки невідомий пройшов у сесійну залу, поклав на стіл депутата від Опозиційного блоку предмет і спокійно вийшов із зали.

Як з'ясувалося вже за кілька секунд, предметом виявився льодяник у формі чоловічого статевого органу на паличці. Про це стало відомо від самого Суханова, який почав вимахувати солодощами на адресу президії міської ради.

Головуючий на сесії міський голова Борис Філатов навіть перервав доповідь депутата Хозіна з приводу малозрозумілої для більшості присутніх реформи бюджетування і звернувся до Суханова з питанням "Що ви там мені показуєте!? Мені за моніторами не видко".

З'ясувавши, чим його хоче пригостити "опозиціонер", міський голова від такого подарунку відмовився, а Суханов залишив свою солодку іграшку на трибуні президії.

Відповідальність за перетворення сесійної зали на цирк з непристойними жартами поки ніхто на себе не взяв. Сам Суханов стверджує, що таким чином з нього глузують прихильники чинної влади. Водночас представники правлячої коаліції та присутні журналісти зауважують, що хлопець, який приніс солодощі в залу, був схожий на кур'єра, а Суханов, побачивши "іграшку" не обурився, а навпаки, намагався передати її саме міському голові, відтак не виключено, що сам регіонал і є ініціатором вистави.

Нагадаємо, раніше Суханов уже відзначався ексцентричними "подарунками" і ніколи не ходить на роботу з порожніми руками. Нещодавно він намагався пронести в будівлю міськради пакет власного сміття, а потім - дати "хабаря" заступнику міського голови, викорситовуючи 10 гривень з печаткою терористичної організації "ДНР".

У Дніпрі була зареєстрована петиція щодо необхідності примусової психіатричної експертизи депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...