App Store Google Play

Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

06.09.2016 15:00
Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

6 вересня на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай оголосив програму підтримки ОСББ у Дніпрі. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Депутати розглянули заяви на проекти розподілення державних коштів та прийняли рішення. Тепер люди внесуть свою частину співфінансування, а держава свою.

«Ми вирішили виділити перший транш у розмірі 22 млн. грн. На основі цієї суми склали списки, – розповів Владислав Грицай. – До нас надійшло 721 звернення у рукописному та друкованому варіанті, врешті 15 млн. грн. вже розподілено».

Усі кошти даного проекту проходять через електронну систему публічних закупівель «ProZorro».

Директор департаменту висловив бажання внести депутатські кошти як частину співфінансування від громадян, але це ще необхідно затвердити офіційно. Найбільше фінансування у розмірі 50% від загального бюджету отримало ОСББ за адресою Тверська 2 на освітлення місць загального призначення.

Суму в розмірі 300 тис. грн. перераховано мешканцям проспекту Гагаріна 95А на ремонт труб для водопостачання, а 200 тис. грн – жителям вул. Чичеріна 40Б для заміни сантехсистеми. Ажіотаж на створення ОСББ в Дніпрі відбувався з початку літа, наразі проект знаходиться на стадії завершення.

«У цьому році прийом заявок завершено 15 серпня, але вже наступного року можна буде повторно звернутися до депутатів», – зазначив Владислав Грицай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...