App Store Google Play

Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

06.09.2016 15:00
Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

6 вересня на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай оголосив програму підтримки ОСББ у Дніпрі. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Депутати розглянули заяви на проекти розподілення державних коштів та прийняли рішення. Тепер люди внесуть свою частину співфінансування, а держава свою.

«Ми вирішили виділити перший транш у розмірі 22 млн. грн. На основі цієї суми склали списки, – розповів Владислав Грицай. – До нас надійшло 721 звернення у рукописному та друкованому варіанті, врешті 15 млн. грн. вже розподілено».

Усі кошти даного проекту проходять через електронну систему публічних закупівель «ProZorro».

Директор департаменту висловив бажання внести депутатські кошти як частину співфінансування від громадян, але це ще необхідно затвердити офіційно. Найбільше фінансування у розмірі 50% від загального бюджету отримало ОСББ за адресою Тверська 2 на освітлення місць загального призначення.

Суму в розмірі 300 тис. грн. перераховано мешканцям проспекту Гагаріна 95А на ремонт труб для водопостачання, а 200 тис. грн – жителям вул. Чичеріна 40Б для заміни сантехсистеми. Ажіотаж на створення ОСББ в Дніпрі відбувався з початку літа, наразі проект знаходиться на стадії завершення.

«У цьому році прийом заявок завершено 15 серпня, але вже наступного року можна буде повторно звернутися до депутатів», – зазначив Владислав Грицай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...