App Store Google Play

Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

06.09.2016 15:00
Як розподілили бюджетні кошти на ОСББ в Дніпрі

6 вересня на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай оголосив програму підтримки ОСББ у Дніпрі. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Депутати розглянули заяви на проекти розподілення державних коштів та прийняли рішення. Тепер люди внесуть свою частину співфінансування, а держава свою.

«Ми вирішили виділити перший транш у розмірі 22 млн. грн. На основі цієї суми склали списки, – розповів Владислав Грицай. – До нас надійшло 721 звернення у рукописному та друкованому варіанті, врешті 15 млн. грн. вже розподілено».

Усі кошти даного проекту проходять через електронну систему публічних закупівель «ProZorro».

Директор департаменту висловив бажання внести депутатські кошти як частину співфінансування від громадян, але це ще необхідно затвердити офіційно. Найбільше фінансування у розмірі 50% від загального бюджету отримало ОСББ за адресою Тверська 2 на освітлення місць загального призначення.

Суму в розмірі 300 тис. грн. перераховано мешканцям проспекту Гагаріна 95А на ремонт труб для водопостачання, а 200 тис. грн – жителям вул. Чичеріна 40Б для заміни сантехсистеми. Ажіотаж на створення ОСББ в Дніпрі відбувався з початку літа, наразі проект знаходиться на стадії завершення.

«У цьому році прийом заявок завершено 15 серпня, але вже наступного року можна буде повторно звернутися до депутатів», – зазначив Владислав Грицай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...